Zamknij

Adele nie przypomina siebie na nowym zdjęciu. Fani w szoku: "Kto to? To nie jest ona" [FOTO]

03.08.2020 09:06
Adele
fot. REX Shutterstock/EAST NEWS

Adele po raz kolejny zszokowała fanów nowym zdjęciem. Niesamowita metamorfoza gwiazdy nie przestaje zaskakiwać. Dzięki diecie i ćwiczeniom 32-latka schudła tak bardzo, że wielu internautów ma trudności z rozpoznaniem Brytyjki. Na najnowszym zdjęciu Adele pokazała się w nowej fryzurze i bez makijażu.

Adele na najnowszym zdjęciu jest nie do poznania. Artystka opublikowała fotografię w mediach społecznościowych i natychmiast wywołała wielkie poruszenie w internecie.

Fani zachwycają się wyglądem Adele, ale nie brakuje też komentarzy zaniepokojonych internautów, którzy twierdzą, że po ogromnej metamorfozie piosenkarka przestała przypominać siebie.

Tak wyglądała Adele 10 lat temu. Zobacz jej pierwszy występ w telewizji [WIDEO]

Adele nie przypomina siebie na najnowszym zdjęciu. Ma nową fryzurę i ogromnie schudła

Adele nie przestaje zaskakiwać swoim nowym wizerunkiem. Wokalistka zaczęła dbać o siebie, rozpoczęła dietę, skupiła się na ćwiczeniach i zrzuciła kilkadziesiąt kilogramów.

Najnowsze zdjęcie Adele bez makijażu i w lokach to kolejny dowód niesamowitej metamorfozy gwiazdy. 32-latka postanowiła oddać hołd Beyonce, która wydała ostatnio nowy album wizualny „Black Is King”. Od dawna wiadomo, że Adele jest ogromną fanką Amerykanki.

Przemiana Adele zachwyca, ale także niepokoi wielu fanów. Pod najnowszym zdjęciem nie brakuje komentarzy, w których internauci przyznają, że nie są już w stanie rozpoznać artystki.

„To nie jest ona”, „Kto to?”, „Czy to Adele?”, „Jej twarz się bardzo zmieniła”, „Jestem zdezorientowany, gdzie jest Adele?” — piszą fani.

Nowa płyta Adele. Kiedy premiera albumu?

O nowej płycie Adele plotkuje się od dłuższego czasu. Nie ma jednak nic w tym dziwnego, ponieważ od premiery jej ostatniego albumu „25” minęło już prawie 5 lat.

W ostatnich miesiącach pojawiały się informacje, że nowa płyta Adele ukaże się we wrześniu. Jej menadżer Jonathan Dickins poinformował niedawno w wywiadzie dla Music Week, że premiera krążka opóźni się. Nie zdradził, kiedy dokładnie pojawi się album.