Zamknij

Nowa płyta Adele w 2019 roku? Pojawiają się pierwsze szczegóły!

Redakcja
25.06.2018 16:35
Adele
fot. AFP/EAST NEWS

Pojawiają się pierwsze informacje na temat nowej płyty Adele. Niewykluczone, iż jedna z najpopularniejszych dziś artystek wyda swój czwarty album w 2019 roku. Zagraniczne media podają, że Adele napisała już kilka nowych piosenek.

Adele: nowa płyta w 2019 roku?

Nowa płyta Adele zbliża się wielkimi krokami? Tak przynajmniej twierdzą brytyjskie media. Podobno piosenkarka rozpoczyna prace nad czwartym albumem studyjnym.

Zobacz także

Jak podaje „The Sun”, Adele wróciła ostatnio do rodzinnego Londynu ze Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszkała od jakiegoś czasu. Dziennik twierdzi także, że w czerwcu artystka spotkała się z przedstawicielami wytwórni. Rozpoczęła też współpracę z kilkoma muzykami, a nawet napisała już kilka utworów. Brytyjskie media twierdzą, że nowa płyta Adele powinna ukazać się pod koniec 2019 roku.

Adele wydała dotąd trzy albumy, które stały się światowymi bestsellerami. Ostatnia płyta „25” została wydana w 2015 roku i pobiła wszelkie rekordy popularności. W ciągu dziesięcioletniej kariery Brytyjka nagrała wiele przebojów, m.in. „Rolling in the Deep”, „Hello”, „Skyfall”, „Someone Like You” czy „Set Fire to the Rain”.

Dziś Adele ma na swoim koncie 15 nagród Grammy i jest jedną z najlepiej sprzedających się artystek w historii muzyki.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/nme.com/PK