Zamknij

Adele przeżyła dramat: "Najbardziej burzliwy okres mojego życia". Znamy datę premiery nowej płyty

14.10.2021 11:24
Adele
fot. David Fisher/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Adele wydaje nową płytę "30". Zanim ją jednak usłyszymy w całości, najpierw poznamy pierwszy singiel "Easy on Me", który ukaże się w najbliższy piątek. Piosenkarka napisała list do fanów, gdzie opowiedziała o albumie i opowiedziała o dramatycznych chwilach, które przeżyła w ostatnich latach. Płytę "30" nazwała zapisem "najbardziej burzliwego okresu swojego życia".

Adele powraca po sześciu latach przerwy. W piątek, 15 października brytyjska megagwiazda zaprezentuje nowy singiel "Easy on Me", pierwszą zapowiedź jej długo wyczekiwanego albumu zatytułowanego "30".

W najnowszym liście do fanów Adele zdradziła, że praca nad płytą, którą rozpoczęła nagrywać trzy lata temu, nie należała do najłatwiejszych. Piosenkarka musiała zmagać się w swoim życiu z dramatycznymi chwilami.

Adele o ostatnich latach: "Najbardziej burzliwy okres mojego życia"

Adele otworzyła się przed fanami i opowiedziała o ostatnich latach swojego życia. W długim i szczerym liście wspomniała o "najbardziej burzliwym okresie swojego życia". Przypomnijmy, że w 2019 roku wokalistka złożyła papiery rozwodowe i rozstała się mężem ojcem oraz ojcem jej 9-letniego syna, Simonem Koneckim. Para żyła jednak w separacji na długo przed upublicznieniem informacji o rozstaniu.

Nie byłam nawet w pobliżu miejsca, w którym miałam nadzieję się znaleźć, kiedy zaczynałam prace nad płytą prawie trzy lata temu. Wręcz przeciwnie. Od zawsze polegam na rutynie i konsekwencji, aby czuć się bezpiecznie. Mimo to świadomie rzuciłam się w labirynt absolutnego bałaganu i wewnętrznego chaosu – napisała Adele i przyznała, że w trakcie ostatnich lat nauczyła się wielu bolesnych i gorzkich prawd o sobie.

33-latka porównała nowy album "30" do niezastąpionego przyjaciela wspierającego ją w bardzo ciężkim momencie życia.

W końcu odnalazłam moje uczucia. Powiedziałabym nawet, że nigdy w życiu nie czułam się spokojniej (…) Skrupulatnie przebudowałam swój dom i serce, a ten album o tym opowiada. Dom jest tam, gdzie jest serce – dodała.

Adele: nowa płyta "30". Kiedy premiera albumu?

Adele zdradziła, że nowa płyta "30" będzie miała swoją premierę 19 listopada. Nad albumem artystka współpracowała ze znanymi producentami – Gregiem Kurstinem, Maxem Martinem i Shellbackiem.

Płytę będzie promował singiel "Easy on Me".