Zamknij

Adele rozwodzi się z mężem. Będzie musiała mu oddać połowę swojej fortuny?

Piotr Krajewski
23.04.2019 13:08
Adele rozwodzi się z mężem będzie musiała mu oddać połowę swojej fortuny
fot. LARRY BUSACCA/Getty AFP/East News

Adele rozwodzi się ze swoim mężem Simonem Koneckim, z którym była związana od 2011 roku. Informacja o rozstaniu została oficjalnie potwierdzona przez parę. Teraz okazuje się, że rozwód może sporo kosztować piosenkarkę. Jak podają zagraniczne media, Adele i Simon najprawdopodobniej nie podpisali przed ślubem intercyzy. Oznacza to, iż mąż Brytyjki może otrzymać połowę ogromnego majątku.

Adele rozwodzi się z mężem. Nie podpisali intercyzy?

Adele i Simon Konecki się rozwodzą. Informacja o rozstaniu jednej z najpopularniejszych piosenkarek ze swoim mężem zszokowała nawet jej największych fanów. Brytyjka słynie z dbania o swoją prywatność, więc oficjalna wiadomość o rozwodzie zdziwiła niemal każdego. Mało kto bowiem spodziewał się, że artystka ma problemy w życiu małżeńskim. Przypomnijmy, iż para ma syna Angelo, który urodził się pod koniec 2012 roku.

Zobacz także

W internecie zaczęło się pojawiać coraz więcej informacji na temat rozwodu Adele i Simona Koneckiego. Wszystko na to wskazuje, że para nie zdecydowała się podpisać intercyzy. Niewykluczone więc, iż nastąpi podział majątku, a nawet połowa ogromnej fortuny, którą zarobiła piosenkarka, trafi do jej byłego męża.

Niesamowity sukces Adele w branży muzycznej sprawił, że w ciągu zaledwie kilku lat stała się jedną z najbogatszych artystek na świecie. Jej majątek szacowany jest na ponad 140 milionów funtów, czyli blisko 700 milionów złotych. Jeśli małżonkowie faktycznie nie podpisali umowy przedślubnej, piosenkarka będzie musiała przekazać Koneckiemu dużą część tej sumy.

Nowa płyta Adele w 2019 roku?

Nowa płyta Adele zbliża się wielkimi krokami? Tak przynajmniej twierdzą brytyjskie media. Piosenkarka pracuje obecnie nad czwartym albumem i niewykluczone, że ukaże się on jeszcze w tym roku.

Adele wydała dotąd trzy albumy, które stały się światowymi bestsellerami. Ostatnia płyta „25” została wydana w 2015 roku i pobiła wszelkie rekordy popularności. W ciągu dziesięcioletniej kariery Brytyjka nagrała wiele przebojów, m.in. „Rolling in the Deep”, „Hello”, „Skyfall”, „Someone Like You” czy „Set Fire to the Rain”.

Dziś Adele ma na swoim koncie 15 nagród Grammy i jest jedną z najlepiej sprzedających się artystek w historii muzyki. 

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Zagłosuj

Czy podoba Ci się wokal Adele?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/people.com/PK