Zamknij

Adele spotyka się z Chrisem Brownem? Muzyk niechlubnie zasłynął z pobicia Rihanny

13.10.2020 11:16
Adele
fot. AFP/EAST NEWS

Adele i Chris Brown są razem? Brytyjskie media natychmiast zaczęły spekulować, że para spotyka się ze sobą po tym, jak muzyk pojawił się w piątkowy wieczór w domu piosenkarki w Londynie.

Adele to jedna z najpopularniejszych piosenkarek ostatnich lat. W ostatnim czasie światowe media skupiły się na niesamowitej metamorfozie Brytyjki, która schudła ponad 40 kilogramów i przeszła prawdziwą przemianę.

Brytyjskie portale internetowe spekulują, że Adele może spotykać się z Chrisem Brownem, popularnym wokalistą, który niechlubnie zasłynął z pobicia Rihanny w 2009 roku.

Adele schudła ponad 45 kg. Jak wyglądała jej dieta?

Adele spotyka się z Chrisem Brownem?

Adele i Chris Brown są razem? Takie informacje zaczęły pojawiać się w internecie po tym, jak artysta pojawił się w piątek późnym wieczorem w domu piosenkarki w Londynie.

Wszystko jednak wskazuje na to, że plotki o romansie są przesadzone, ponieważ Chris Brown przyjechał do stolicy Wielkiej Brytanii najprawdopodobniej wraz ze swoją dziewczyną Ammiką Harris i ich synem Aeko.

Adele i Chris Brown znają się od 2013 roku. Muzyk przyjaźni się także ze Skeptą, jednym z obecnie najpopularniejszych raperów, autorów tekstów i producentów w Wielkiej Brytanii. Od kilkunastu miesięcy brytyjska prasa spekuluje, że Adele i Skeptę może łączyć coś więcej niż przyjaźń. Żadne z nich nie potwierdziło jednak tej informacji.

Nowa płyta Adele. Kiedy premiera albumu?

O nowej płycie Adele plotkuje się od dłuższego czasu. Nie ma jednak nic w tym dziwnego, ponieważ od premiery jej ostatniego albumu „25” minęło już prawie 5 lat.

W ostatnich miesiącach pojawiały się informacje, że nowa płyta Adele ukaże się we wrześniu tego roku. Jej menadżer Jonathan Dickins poinformował niedawno w wywiadzie dla Music Week, że premiera krążka opóźni się. Nie zdradził, kiedy dokładnie pojawi się album.

Adele nie przypomina siebie na nowym zdjęciu. Fani w szoku: "Kto to? To nie jest ona" [FOTO]

RadioZET.pl/thesun.co.uk/PK