Zamknij

Tego nie wiedziałeś o Adele. Ona naprawdę to trzyma w domu! [WIDEO]

22.10.2021 15:05
Adele
fot. Vogue/Ferrari Press/East News

Adele była gwiazdą słynnego cyklu "73 pytań z Vogue", podczas którego nie tylko pokazała internautom swoją piękną rezydencję w Los Angeles, ale także zdradziła kilka tajemnic. Ujawniła coś naprawdę zaskakującego. Okazuje się, że Adele trzyma w domu wyżutą gumę do życia samej Celine Dion. Dlaczego?

Adele wydała ostatnio nowy singiel "Easy on Me", który bije rekordy popularności na całym świecie. To także pierwsza zapowiedź jej kolejnej płyty "30". Jak sama przyznała, w trakcie tworzeni albumu przeżyła dramatyczne chwile.

W ramach promocji nowej muzyki Adele wzięła udział w popularnym internetowym cyklu "73 pytań z Vogue", gdzie najpopularniejsze gwiazdy pokazują swoje domy i pod okiem kamery odpowiadają na różne pytania. W trakcie rozmowy piosenkarka ujawniła coś naprawdę zaskakującego.

Adele trzyma w domu wyżutą gumę Celine Dion. Dlaczego?

Adele zaprezentowała w "73 pytań z Vogue" swój niesamowity dom w Los Angeles, który kosztował blisko 10 milionów dolarów. Magazyn Vogue poprosił, żeby artystka pokazała widzom najcenniejszą rzecz znajdującą się w jej rezydencji.

33-letnia piosenkarka bez chwili zastanowienia pochwaliła się czymś bardzo nietypowym. Okazuje się, że Adele trzyma w ramce wyżutą gumę Celine Dion, której jest ogromną fanką. Skąd się wzięła w domu piosenkarki?

James Corden, który jest moim przyjacielem i twórcą "Carpool Karaoke", gdzie miałam okazję się pojawić, zaprosił kiedyś do udziału Celine Dion. Wiedział, jak wielką fanką jej jestem. Kazał więc wypluć jej gumę na kawałek papieru i oprawił to dla mnie. To właśnie z tego przedmiotu w moim domu jestem najbardziej dumna – powiedziała z uśmiechem Adele.

Adele: nowa płyta "30". Kiedy premiera albumu?

Adele zdradziła, że nowa płyta "30" będzie miała swoją premierę 19 listopada. Nad albumem artystka współpracowała ze znanymi producentami – Gregiem Kurstinem, Maxem Martinem i Shellbackiem.

W trakcie tej drogi poznałam wiele trudnych prawd o sobie. Porzuciłam wiele warstw, ale także otoczyłam się nowymi. Odkryłam naprawdę przydatne i pełnowartościowe sposoby myślenia, którymi się kieruję i czuję, że wreszcie znalazłam swoje uczucia. Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że nigdy w życiu nie czułam się tak spokojna. I dlatego jestem wreszcie gotowa wydać ten album – wyznaje Adele.

RadioZET.pl/pagesix.com