Zamknij

Adele wybaczyła ojcu przed śmiercią. Przez to co zrobił, nie rozmawiali ze sobą przez lata

08.10.2021 08:54
Adele
fot. Carlos Piaggio/The Grosby Group/EAST NEWS

Adele pojawiła się okładkach amerykańskiego i brytyjskiego "Vogue’a". Powracająca do świata muzyki piosenkarka udzieliła także obszernego wywiadu, w którym opowiedziała m.in. o śmierci ojca, który zmarł kilka miesięcy temu. Ujawniła, że mu wybaczyła.

Adele powraca z nowym singlem "Easy on Me", który ukaże się już w piątek, 15 października. Będzie to pierwsza od 6 lat premierowa piosenka brytyjskiej gwiazdy. Utwór zapowiada jej czwartą płytę.

W najnowszym wywiadzie dla "Vogue’a" Adele opowiedziała m.in. o nowej muzyce, rozwodzie i nowym chłopaku. Poruszyła także temat swojego ojca, który zmarł w tym roku.

Zobacz także:  Adele pokazała nowego partnera. Przyszli razem na wesele znanego sportowca [ZDJĘCIA]

Adele wybaczyła ojcu przed śmiercią. Nie rozmawiali ze sobą przez lata

Ojciec Adele zmarł w maju 2021 roku w wieku 57 lat. W ostatnich latach życia Mark Evans zmagał się z rakiem jelita grubego.

Adele miała bardzo skomplikowaną relację z ojcem. Mężczyzna rozstał się z jej wkrótce po jej urodzeniu i rzadko angażował się w wychowanie córki. Kontakt między nimi pogorszył się jeszcze bardziej, kiedy piosenkarka odkryła, że w momencie, gdy stała się sławna, Evans zaczął sprzedawać informacje o własnej córce tabloidowi "The Sun". Adele nie rozmawiała z nim przez blisko dekadę.

W najnowszej rozmowie z "Vogue" wokalistka ujawniła, że pogodziła się z ojcem przed jego śmiercią.

Wiem, że mnie kochał. Przed jego śmiercią odnaleźliśmy spokój, wbrew medialnym doniesieniom. Kiedy odszedł, pojawiła się u mnie fizyczna reakcja. Ten strach opuścił moje ciało – powiedziała artystka.

Na tydzień przed śmiercią Adele podzieliła się z ojcem swoją nową muzyką. W trakcie rozmowy przez aplikację Zoom odtworzyła mu nowy album.

 Mój rozwód uczłowieczył dla mnie moich rodziców. To był ważny czas. Byłam w piekle i z powrotem. Dzięki temu zdołałam mu wybaczyć. Był gotowy, żeby odejść – dodała.

Adele wyznała również, że chodziła na terapię po jego śmierci. To właśnie wtedy piosenkarka zdała sobie sprawę, iż doświadczenia z ojcem wpływały na jej dorosłe relacje z mężczyznami.

Zapowiedź nowego singla Adele "Eyes on Me"

Do internetu trafiła krótka zapowiedź nowego singla "Eyes on Me" Adele, która już bije rekordy popularności i została obejrzana kilkadziesiąt milionów razy

RadioZET.pl/people.com