Zamknij

Adele wydała nową płytę "30". Są pierwsze recenzje słuchaczy: "Płaczę"

19.11.2021 09:34
Adele
fot. mat. prasowe

Adele wydała nową płytę "30", swój pierwszy album od sześciu lat, który promuje przebój "Easy on Me". Nic więc dziwnego, że fani z utęsknieniem czekali na kolejny krążek brytyjskiej piosenkarki. Jak płytę "30" oceniają słuchacze? Są pierwsze recenzje. Już po godz. 10:00 na antenie Radia ZET premiera "Oh My God", jednego z utworów z nowego albumu Adele.

Adele oficjalnie wróciła. Jej nowa płyta "30", z której pochodzi m.in. singiel "Easy on Me", jest już dostępna w sklepach i wszystkich serwisach streamingowych.

Wokalistka kazała czekać na swój kolejny album wiele lat, więc premiera "30" wywołała ogromne poruszenie wśród fanów. Do internetu spływają pierwsze recenzje słuchaczy. Czy podoba im się nowa płyta Adele?

Adele wydała nową płytę "30"

Adele zaprezentowała nową płytę "30". Na czwartym albumie piosenkarki znalazło się dwanaście utworów, które stworzyła wraz z niezwykle cenionymi w branży producentami, m.in. Maxem Martinem, Shellbackiem, Gregiem Kurstinem, Tobiasem Jesso Jr., Shawnem Everettem i Ludwigiem Goranssonem.

Nowa płyta Adele "30" doczekała się także specjalnej wersji dla sieci sklepów Target, na której znalazły się trzy dodatkowe piosenki, w tym nowa wersja hitu "Easy on Me" z gościnnym udziałem Chrisem Stapletonem.

 W trakcie tej drogi poznałam wiele trudnych prawd o sobie. Porzuciłam wiele warstw, ale także otoczyłam się nowymi. Odkryłam naprawdę przydatne i pełnowartościowe sposoby myślenia, którymi się kieruję i czuję, że wreszcie znalazłam swoje uczucia. Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że nigdy w życiu nie czułam się tak spokojna. I dlatego jestem wreszcie gotowa wydać ten album – wyznała Adele.

Adele
Rozwiąż quiz

QUIZ: przeboje Adele. Jesteś fanem jej piosenek? Musisz zdobyć wynik 10/10!

Adele

"We could have had it…". Dokończ fragment hitu "Rolling in the Deep":

Fani oceniają nową płytę Adele "30". Są pierwsze recenzje

Nowy album Adele "30" już zbiera pierwsze recenzje zarówno od krytyków, jak i słuchaczy. Czwartą płytą piosenkarki zachwycają się m.in. "Rolling Stone", "The Telegraph", "The Independent" czy "Consequence of Sound". Pojawiają się m.in. opinie, że to najmocniejsza płyta w karierze Adele.

Podobnego zdania są fani, którzy chwalą się swoimi pierwszymi reakcjami na nowy album Adele.

"Nie mówcie do mnie, płaczę", "Adele zhakowała muzykę", "Myślałem, że to będzie znów ta sama Adele, ale ten album naprawdę wydaje się tak świeży, rozwinięty i potężny", "Ona nigdy nie zawodzi", "Zaniemówiłam" – piszą słuchacze.

Wygraj nową płytę Adele w Radiu ZET

Radio ZET rozdaje najnowszą płytę Adele. Jak zdobyć album "30"? Wystarczy, że napiszcie w komentarzu pod naszym postem na Instagramie, dlaczego akurat Wy zasługujecie na najnowszy krążek Brytyjki.

Nagrodzimy 5 najciekawszych komentarzy. Zabawa trwa do piątku, 19 listopada do godz. 20:00. Wyniki już w najbliższy poniedziałek. Powodzenia!