Zamknij

Adele wystąpi w „Saturday Night Live” Pokazała nowe zdjęcie w maseczce [FOTO]

22.10.2020 09:58
Adele
fot. AFP/EAST NEWS

Adele opublikowała nowe zdjęcie w maseczce. Słynąca z małej aktywności w social mediach piosenkarka pokazała fotografię z przygotowań do nowego odcinka satyrycznego programu „Saturday Night Live”, który poprowadzi. Będzie to pierwsza obecność artystki w telewizji od kilku lat. Czy Adele zaprezentuje też nowy singiel?

Adele coraz częściej pojawia się w mediach. Po kilku latach z dala od show-biznesu artystka przypomniała o sobie, kiedy zaprezentowała swoją spektakularną metamorfozę. Nowa figura Adele zszokowała miliony internautów.

Wszystko wskazuje na to, że Adele przygotowuje się do wielkiego powrotu do branży. W ten weekend Brytyjka będzie gospodynią „Saturday Night Live”, słynnego satyrycznego programu. Pokazała zdjęcie z przygotowań do show.

Adele nie przypomina siebie na nowym zdjęciu. Fani w szoku: "Kto to? To nie jest ona" [FOTO]

Adele wystąpi w „Saturday Night Live”. Pokazała nowe zdjęcie w maseczce

Adele opublikowała swoje nowe zdjęcie. Ubrana w maseczkę i dżinsową stylizację gwiazda pokazała, jak przygotowuje się do programu „Saturday Night Live”. Piosenkarka poprowadzi najbliższy odcinek, którego emisję zaplanowano na sobotę, 24 października.

Będzie to pierwszy występ Adele w telewizji od kilku lat. Wszystko wskazuje jednak to, że artystka nie zaśpiewa w trakcie programu. Gościem muzycznym odcinka ma być amerykańska wokalistka H.E.R. Fani liczą jednak na niespodziankę i nieoczekiwany występ Adele. Spekuluje się też, że w trakcie „Saturday Night Live” Brytyjka może zająć polityczne stanowisko w związku z wyborami prezydenckimi w USA.

Adele schudła ponad 45 kg. Jak wyglądała jej dieta?

Nowa płyta Adele. Kiedy premiera albumu?

O nowej płycie Adele plotkuje się od dłuższego czasu. Nie ma jednak nic w tym dziwnego, ponieważ od premiery jej ostatniego albumu „25” minęło już prawie 5 lat.

W ostatnich miesiącach pojawiały się informacje, że nowa płyta Adele ukaże się we wrześniu tego roku. Jej menadżer Jonathan Dickins poinformował w wywiadzie dla Music Week, że premiera krążka opóźni się. Nie zdradził, kiedy dokładnie pojawi się album.

RadioZET.pl/billboard.com/PK