Zamknij

Adele zagra główną rolę w znanym musicalu? To byłby jej aktorski debiut

Redakcja
13.09.2017 13:18
Adele zagra główną rolę w znanym musicalu? To byłby jej aktorski debiut
fot. ons.pl

Brytyjskie media informują, że 29-letnia gwiazda prowadzi podobno rozmowy z twórcami nowej filmowej wersji słynnego musicalu „Oliver!” z 1968 roku. Adele miałaby zagrać postać Nancy.

Jak informuje brytyjski dziennik The Sun, Adele poważnie rozważa przyjęcie roli Nancy, jednej z głównych bohaterek. Musical oparty jest na legendarnej powieści Charlesa Dickensa „Oliver Twist”. Adaptacja filmowa z 1968 roku była wielkim sukcesem i zgarnęła aż sześć Oscarów, w tym w kategorii „najlepszy film” oraz „najlepszy reżyser”.

Rola w nowej wersji przeboju byłaby debiutem aktorskim piosenkarki. Nie byłaby to jednak pierwsza obecność Adele w produkcji filmowej. Przypomnijmy, że jej słynny utwór „Skyfall” z 2012 roku znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu o przygodach Jamesa Bonda. Piosenka stała się prawdziwym przebojem i zdobyła prestiżowe nagrody, m.in. Oscara, Złotego Globa i Grammy.

Zagłosuj

Czy Adele powinna zagrać w musicalu?

Liczba głosów:

W ostatnich miesiącach artystka zmagała się z poważnymi problemami z głosem. Musiała odwołać dwa finałowe koncerty swojej światowej trasy, w ramach której zagrała aż 121 eventów. W trakcie jednego z ostatnich występów wyznała fanom, że może już nigdy nie wyjechać w tournée. Jak sama przyznała, nie przepada za tak długim koncertowaniem. Zrobiła to przede wszystkim z myślą o swoich fanach.

RadioZET.pl/thesun.co.uk/PK