Zamknij

Adele zaśpiewała w „Saturday Night Live”. Wygląda jak zupełnie inna osoba [WIDEO]

26.10.2020 09:33
Adele
fot. NBC/ SNL/Ferrari Press/East News

Adele wystąpiła w programie „Saturday Night Live”. Piosenkarka pojawiła się w telewizji pierwszy od czasu swojej niesamowitej metamorfozy. Trzeba przyznać, że 32-latka zmieniła się nie do poznania. W jednym z satyrycznych skeczy Adele zaśpiewała kilka swoich wielkich hitów.

Adele powróciła. Jedna z obecnie najpopularniejszych piosenkarek miała długą przerwę, w której trakcie zmieniła się nie do poznania. Brytyjka zaczęła ćwiczyć, przeszła na dietę i schudła ponad 40 kilogramów.

W miniony weekend Adele wystąpiła w „Saturday Night Live”. Choć artystka pojawiła się tam w roli prowadzącej, a nie gościa muzycznego, spragnieni jej niesamowitego wokalu fani mieli okazję usłyszeć, jak śpiewa.

Adele schudła ponad 45 kg. Jak wyglądała jej dieta?

Adele zaśpiewała w „Saturday Night Live”. Wygląda jak zupełnie inna osoba

Adele wystąpiła w „Saturday Night Live”, gdzie zagrała w kilku satyrycznych skeczach. Wokalistka wcieliła się m.in. w rolę uczestniczki programu „The Bachelor”.

Krótki i zabawny film wyjątkowo zaskoczył fanów, ponieważ 32-latka zdecydowała się także zaśpiewać kilka swoich hitów. Widzowie mieli okazję usłyszeć fragmenty przebojów „Hello”, „Rolling in the Deep”, „Someone Like You” czy „When We Were Young”.

Pierwszy od wielu lat występ Adele w telewizji wywołał ogromne poruszenie w internecie, przede wszystkim z powodu wyjątkowej metamorfozy artystki. Brytyjka zachwyciła pięknym wyglądem i niesamowitą formą.

Nowa płyta Adele. Kiedy premiera albumu?

Nowy album Adele to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw. O jej kolejnym krążku plotkuje się od dłuższego czasu, ale nadal nie ujawniono żadnych konkretnych informacji.

W trakcie „Saturday Night Live” Adele zdecydował się nawiązać do nowej płyty. Wokalista zdradziła jedynie, że jej czwarty album nie jest jeszcze ukończony. Kiedy się ukaże? Na ten moment nie wiadomo.