Zamknij

Adele pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Była wielką fanką Spice Girls! [FOTO]

Redakcja
06.11.2018 12:19
Adele
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Adele opublikowała zabawne zdjęcie z dzieciństwa. Na fotografii widzimy ubraną w piżamę małą piosenkarkę, która pozuje na tle ściany pełnej plakatów Spice Girls. To reakcja Adele na poniedziałkową informację o powrocie legendarnego girlsbandu i nadchodzącej trasie koncertowej.

Adele na zdjęciu z dzieciństwa

Stare zdjęcie Adele z dzieciństwa robi obecnie furorę w internecie. Piosenkarka opublikowała je tuż po ogłoszeniu informacji o powrocie Spice Girls i ich przyszłorocznych koncertach w Wielkiej Brytanii.

Nie od dziś wiadomo, że Adele jest wielką fanką girlsbandu. Na zabawnej fotografii sprzed lat widzimy małą gwiazdę ubraną w piżamę, która pozuje na tle plakatów ze Spice Girls.

Ha! Dokładnie tak czuję się w tym momencie. Jestem gotowa! — napisała Adele podekscytowana na wieść o trasie koncertowej zespołu.

Powrót Spice Girls. Będzie trasa koncertowa

Spice Girls oficjalnie powracają do koncertowania. W czerwcu 2019 roku legendarny girlsband lat dziewięćdziesiątych wyruszy w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Zaplanowano sześć koncertów na stadionach w Manchesterze, Coventry, Sunderlandzie, Edynburgu, Bristolu i Londynie. Gościem specjalnym będzie piosenkarka Jess Glynne. W trakcie przyszłorocznych występów nie zobaczymy Victorii Beckham. Bilety trafią do sprzedaży w sobotę.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK