Zamknij

Adi Nowak miał wypadek. Raper pokazał zdjęcie skasowanego auta

21.09.2021 15:04
Adi Nowak
fot. Jacek Piski/REPORTER/East News

Adi Nowak miał wypadek samochodowy. Raper opublikował zdjęcie swojego auta po incydencie i poinformował, jak się teraz czuje.

Adi Nowak to poznański raper, który zadebiutował w 2016 roku epką "Nienajprawdziwsze". Od 2020 roku wydaje swoje płyty w wytwórni SBM Label, która reprezentuje również Matę. Artysta miał niedawno wypadek samochodowy.

Adi Nowak miał wypadek. Raper pokazał zdjęcie skasowanego auta

Nowakowi udało się nieźle nastraszyć fanów. Muzyk opublikował zdjęcie swojego samochodu. Auto było w tragicznym stanie. Jak donosi Pudelek, raper jechał pojazdem, kiedy ten wpadł w poślizg i uderzył w barierki.

Zdjęcie samochodu opublikował również producent Hype. Na fotografii auto ma całkiem skasowany przód, jednak twórca zapewnia, że Adiemu nic się nie stało, jednocześnie apelując:

Pozostaje mi rzucić apel do wszystkich obserwujących mnie kierowców, by nie przesadzali z prędkością. Adi miał nieziemskiego farta, natomiast wielu z was może w podobnej sytuacji skończyć tragicznie.

Skasowany samochód to Fiat Punto, o którym raper nagrał kawałek. Utwór ma pojawić się na jego najbliższej płycie, ale Hype podkreśla, że wypadek absolutnie nie był żadną formą promocji kompozycji. Jednocześnie producent przyznaje, że los nie mógł stworzyć bardziej sprzyjających okoliczności do opublikowania singla.

Oczywiście cała ta nieszczęsna sytuacja nie ma nic wspólnego z żadną akcją promocyjną natomiast spora część fanów namawia Adiego na upload ww. kawałka. W obliczu takiej sytuacji można żartobliwie przyznać, że bardziej dobitnego znaku na tę premierę już nie znajdzie.

Adi Nowak pytany przez fanów jak się czuje, deklaruje, że nic mu się nie stało. Podkreśla jednak, że darzył ogromnym sentymentem swój samochód.

Czuję, że gdzieś mi jedna osobowość spier*oliła. Reszta cała.