Zamknij

Problemy zdrowotne Stevena Tylera. Aerosmith odwołują koncerty

Redakcja
28.09.2017 15:25
Problemy zdrowotne Stevena Tylera. Aerosmith odwołują koncerty
fot. ons.pl

Legendarny zespół odwołał resztę trasy koncertowej w Ameryce Południowej. Wszystko przez zły stan zdrowia Stevena Tylera. Lider Aerosmith trafił pod opiekę lekarzy, którzy podjęli decyzję o natychmiastowym zakończeniu tournée. O szczegółach poinformował w oficjalnym oświadczeniu.

Zagłosuj

Twój ulubiony przebój Aerosmith to:

Liczba głosów:

We wrześniu Aerosmith z 69-letnim Tylerem na czele koncertowali na terenie Ameryki Południowej. Grupa zagrała m.in. w Quito czy Rio De Janeiro. Niestety, ostatnie koncerty zostały anulowane. Zespół miał pojawić się jeszcze w Chile, Argentynie i Meksyku.

Powodem odwołania jest obecny stan zdrowia lidera formacji, który uniemożliwia mu dalsze występy. Muzyk trafił pod opiekę lekarzy.

„Proszę, nie martwcie się. Nie dzieje się nic, co miałoby zagrażać mojemu życiu, ale muszę się z tym uporać, odpocząć i poddać się opiece medycznej. Obiecuję, że wrócę. Jak to mówią: człowiek planuje, a Bóg się śmieje. Kocham Was wszystkich. Wrócę już niedługo – napisał Steven Tyler w specjalnym oświadczeniu.

Aerosmith wydali swój ostatni, piętnasty album w 2012 roku. Płyta „Music from Another Dimension!” dotarła m.in. do pierwszej piątki listy sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Na przestrzeni lat zespół zasłynął takimi przebojami jak "Crazy", "I Don't Want To Miss a Thing", "Cryin'", "Amazing" czy "Dream On".

RadioZET.pl/mercurynews.com/PK