Zamknij

Afromental, Fisz Emade Tworzywo oraz Kraków Street Band zagrają na Verva Street Racing

Redakcja
10.08.2018 12:00
Afromental, Fisz Emade Tworzywo oraz Kraków Street Band zagrają na Verva Street Racing
fot. mat. prasowe

Mniej niż miesiąc dzieli nas od święta motoryzacji z udziałem wspaniałych samochodów, kierowców wyścigowych i gwiazd muzycznych. Emocjonującym pokazom motoryzacyjnym oraz atrakcjom dla całych rodzin będą towarzyszyć otwarte dla wszystkich koncerty. Podczas VERVA Street Racing zagrają Afromental, Fisz Emade Tworzywo oraz Kraków Street Band.

Pokazy driftu, FMX, rallycross, wyścigi, samochody rajdowe, cross-country oraz Pit Party z ponad 500 wyjątkowymi pojazdami – wszystko to czeka na fanów motoryzacji, którzy 8 września zdecydują się odwiedzić Kraków i uczestniczyć w 9 edycji VERVA Street Racing – 100 lat motoryzacji. Podczas tegorocznej edycji przybliżymy kolejne dekady w historii motoryzacji, prezentując rodzimą myśl techniczną oraz legendarne i unikalne samochody.

VERVA Street Racing to nie tylko motoryzacja. To również doskonała zabawa dla wszystkich, którzy poszukują rozrywki, także tej muzycznej. Koncerty już na stałe wpisały się w charakter festiwalu motoryzacji, który gościł do tej pory m.in. zespół Jamiroquai, Kayah, Grzegorza Hyżego i Sylwię Grzeszczak. W tym roku na VERVA Street Racing fani muzyki już od godziny 18:00 usłyszą koncerty:

Kraków Street Band – laureaci polskich i międzynarodowych nagród, w błyskawicznym tempie zyskujący popularność w kręgach muzycznych. Zdobywcy tytułów „Odkrycie Roku 2014” i „Zespół Roku 2015” czasopisma Twój Blues.

Fisz Emade Tworzywo – jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku fonograficznym. Zdobywcy dwóch „Złotych Płyt” polskiego rynku muzycznego, za albumy „Mamut” oraz „Drony”.

Afromental – założona w 2004 roku, unikalna grupa prezentująca mieszankę stylów muzycznych z pogranicza rocka i hip-hopu. Zdobywca szeregu nagród, wśród których są m.in. MTV European Music Award, VIVA Comet, Eska Music Award i Superjedynka. Zespół wystąpi z materiałem koncertowym promującym ostatni album „Mental House”.

Afromental
fot. mat. prasowe

- VERVA Street Racing będzie niepowtarzalnym wydarzeniem motoryzacyjnym, rodzinnym i muzycznym – podkreśla Anna Ziobroń, Dyrektor Biura Sponsoringu i Eventów PKN ORLEN, organizatora VERVA Street Racing. – Chcemy, aby Kraków stał się 8 września prawdziwym centrum doskonałej rozrywki, i wspaniałej atmosfery. Przygotowujemy szereg atrakcji, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Z największą przyjemnością zdradzamy kolejne szczegóły VERVA Street Racing. Zapraszamy wszystkich do udziału w wielkim święcie motoryzacji – dodaje Anna Ziobroń.

Tegoroczna edycja VERVA Street Racing - 100 lat motoryzacji odbędzie się w sobotę 8 września w Krakowie na ul. Stanisława Lema i w Parku Lotników Polskich. VERVA Street Racing rozpocznie się o godzinie 13.00. Inicjatorem i organizatorem projektu jest PKN ORLEN. Wstęp na wydarzenie oraz na koncerty jest wolny.

Fisz Emade Tworzywo
fot. mat. prasowe