Zamknij

Afromental supportem przed koncertem Slasha w Łodzi

Redakcja
29.01.2019 13:35
Slash Łódź 2019: Afromental supportem przed koncertem
fot. Mike Gray/LFI/East News

Zespół Afromental będzie polskim supportem przed koncertem Slasha. Przypomnijmy, że już 12 lutego gitarzysta Guns N’ Roses wystąpi w Łodzi. Oprócz polskiej grupy, na scenie zaprezentuje się także Phil Campbell and the Bastard Sons.

Slash Łódź 2019: Afromental supportem przed koncertem

Afromental supportem przed koncertem Slasha w Łodzi. Polski zespół pochwalił się informacją w mediach społecznościowych.

Jesteśmy mega zaszczyceni i turbo podjarani tym faktem. Bądźcie z nami tego dnia — napisali szczęśliwi członkowie Afromental.

Afromental istnieje od 2004 roku. Zespół tworzy obecnie pięciu członków, którzy wspólnie tworzą mieszankę rocka i hip-hopu. Wydali dotąd cztery studyjne albumy. W grudniu muzycy opublikowali swój nowy singiel „Korzenie” zapowiadający ich piątą płytę.

Slash w Polsce 2019

Koncert Slasha odbędzie się 12 lutego w Atlas Arenie w Łodzi. Legendarny gitarzysta Guns N' Roses przyjedzie do naszego kraju wraz z Myles Kennedy & The Conspirators. Jego najnowsza trasa koncertowa promuje album „Living The Dream”, który ukazał się 21 września. To trzecia płyta Slasha.

Bilety na koncert Slasha w Polsce są dostępne w sprzedaży. Wejściówki można kupić na stronach www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.biletin.pl oraz www.shop.metalmind.com.pl. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK