Zamknij

Agnieszka Adamczewska w Radiu ZET. Zaśpiewała wielki hit Rihanny [WIDEO]

Redakcja
23.02.2018 14:30
Agnieszka Adamczewska

Zwyciężczyni „Bitwy na Głosy” i finalistka programu „O!Polskie Przeboje” była czwartkowym gościem „Wieczoru z Radiem ZET”. Agnieszka Adamczewska osobiście zaprezentowała swój debiutancki singiel „Na wszystko przyjdzie czas” i zaśpiewała przebój „We Found Love” z repertuaru Rihanny.

„Na wszystko przyjdzie czas” to debiutancki singiel Agnieszki Adamczewskiej, która pierwsze muzyczne kroki stawiała już jako nastoletnia dziewczyna. Piosenka jest utrzymana w pozytywnym klimacie, a oficjalne wideo zostało nagrane w słonecznej Barcelonie.

— Opowiada o tym, że pomimo trudności, które mamy w swoim życiu, to tak naprawdę one doprowadzają nas do celu i pełni szczęścia. Czasami zdarza się nam pomyśleć, że wszystko jest już stracone. A tak naprawdę, to może być dopiero początek — powiedziała o swoim singlu piosenkarka.

W trakcie pierwszej wizyty w Radiu ZET Agnieszka Adamczewska zaprezentowała na żywo razem ze swoim gitarzystą „We Found Love”, jeden z największych przebojów Rihanny.

25-letnia artysta dała się bliżej poznać w 2011 roku, kiedy zwyciężyła wspólnie z drużyną Piotra Kupichy w pierwszej edycji „Bitwy na Głosy”. W 2017 roku przyszła pora na finał w programie „O!Polskie Przeboje”.

RadioZET.pl/PK