Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agnieszka Adamczewska w „Wieczorze z Radiem ZET”. Zaprezentuje debiutancki singiel!

22.02.2018 16:00

Zwyciężczyni „Bitwy na Głosy” i finalistka programu „O!Polskie Przeboje” prezentuje swój pierwszy singiel. Agnieszka Adamczewska osobiście zapowie swój utwór „Na wszystko przyjdzie czas” w trakcie dzisiejszego „Wieczoru z Radiem ZET”.

Agnieszka Adamczewska fot. Youtube (AgnieszkaAdamczewskaVEVO)

„Na wszystko przyjdzie czas” to debiutancki singiel Agnieszki Adamczewskiej, która pierwsze muzyczne kroki stawiała już jako nastoletnia dziewczyna. Piosenka jest utrzymana w pozytywnym klimacie, a oficjalne wideo zostało nagrane w słonecznej Barcelonie.

— Dla mnie ta piosenka jest syntezą naszego życia. Jej tekst to dla mnie prawdziwa recepta na szczęście — mówi o swoim utworze Agnieszka.

Po raz pierwszy 25-latka dała się bliżej poznać w 2011 roku, kiedy zwyciężyła wspólnie z drużyną Piotra Kupichy w pierwszej edycji „Bitwy na Głosy”. W 2017 roku przyszła pora na finał w programie „O!Polskie Przeboje”.

Słuchacze Radia ZET będą mieli okazję posłuchać singla i rozmowy z Agnieszką w trakcie dzisiejszej audycji Marcina Wojciechowskiego. Program „Wieczór z Radiem ZET” jest nadawany od poniedziałku do piątku w godz. 18:00-22:00.

Agnieszka Adamczewska fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/PK

Oceń