Zamknij

Agnieszka Chylińska pokazała okładkę nowego albumu. Płyta „Pink Punk” już 26 października!

Redakcja
28.09.2018 09:56
Agnieszka Chylińska
fot. mat. prasowe

Już 26 października ukaże się nowa płyta Agnieszki Chylińskiej. Artystka zaprezentowała właśnie oficjalną okładkę albumu „Pink Punk”. Można kupić go już w przedsprzedaży.

Na poprzedniej płycie „Forever Child” umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta „Pink Punk” to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie — tak opisuje nowy materiał na płycie „Pink Punk” Agnieszka Chylińska.

Agnieszka, którą znamy od lat, której towarzyszymy, patrząc, jak się zmienia, jak migocze, poszukuje i tworzy.

Nowa płyta Agnieszki Chylińskiej to kolorowy krzyk artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w swoim wyjątkowym stylu wykrzyczeć w bezkompromisowych tekstach całą siebie. Zawsze prawdziwa, zawsze szczera do bólu.

Agnieszka Chylińska
fot. mat. prasowe

Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można — mówi Agnieszka.

„Pink Punk” to bezpardonowa wypowiedź dojrzałej kobiety, która nie chce nigdy tworzyć przewidywalnych scenariuszy. Ani na scenie, ani w życiu. Która zawsze zaskoczy.

Autorami muzyki są wieloletni współpracownicy Agnieszki: Bartek Królik i Marek Piotrowski.

Jednego można być pewnym: nie da się przejść obojętnie obok piosenek tak niezwykłej osobowości i wiecznie uciekającej od wszelkich szablonów artystki, która „krzyczy siebie” od lat na polskiej scenie.

Album „Pink Punk” trafił już do przedsprzedaży. Premiera już 26 października.

Trasa koncertowa Agnieszki Chylińskiej „Pink Punk”: BILETY, DATY, MIEJSCA

Nową płytę Agnieszki Chylińskiej będzie promowała jesienna trasa koncertowa PINK PUNK TOUR.

Pink Punk
fot. mat. prasowe