Zamknij

Agnieszka Chylińska zapowiedziała nową płytę i ogłosiła trasę koncertową PINK PUNK TOUR!

Redakcja
20.09.2018 14:10
Agnieszka Chylińska zapowiedziała nową płytę i ogłosiła trasę koncertową PINK PUNK TOUR!
fot. Archiwum Radio ZET

Nowa płyta, nowa trasa, nowy wydawca i producent. Agnieszka Chylińska nie zwalnia tempa! Zapowiedziała nową płytę i ogłosiła trasę koncertową PINK PUNK TOUR.

Blisko dwa lata temu swoją premierę miał wydany z zaskoczenia album „FOREVER CHILD” Agnieszki Chylińskiej. Był to pierwszy i jedyny raz na polskim rynku (!), kiedy jednego dnia, w absolutnej tajemnicy przed terminem, bez żadnych zapowiedzi ukazał się album, singiel, teledysk, ogólnopolska kampania promocyjna oraz start trasy koncertowej.

Projekt okazał się największym sukcesem rynkowym i w rekordowym tempie album uzyskał tytuł POTRÓJNEJ PLATYNY, utwór „Królowa Łez” tytuł DIAMENTOWEGO SINGLA oraz hitu roku w wielu rankingach, zaś dwuletnia trasa koncertowa FOREVER CHILD TOUR (polska i europejska) została niemal całkowicie wyprzedana (niektóre koncerty status SOLD OUT uzyskiwały zaledwie w kilka dni). Tymczasem, Agnieszka Chylińska postanowiła uhonorować i obdarować swoich fanów kolejnym albumem.

PINK PUNK: PREMIERA, PRZEDSPRZEDAŻ

Album ukaże się na rynku 26 października 2018 roku. Za kilka dni ruszy jego przedsprzedaż. Wydawcą płyty Agnieszki Chylińskiej jest jej wieloletni management – firma TOP MANAGEMENT. Za dystrybucję i wsparcie odpowiada stały partner - firma Warner Music Poland.

PINKPUNK_tour_logo_kolor

PINK PUNK: BILETY, DATY, MIEJSCA

Wczoraj ruszyła sprzedaż biletów na TRASĘ KONCERTOWĄ PINK PUNK TOUR, której pierwsze daty i miejsca ujawniamy poniżej! Kolejne terminy już niedługo. 

PINKPUNK_tour_plakat official