Zamknij

Agnieszka Radwańska nagrała piosenkę z Caroline Wozniacki [WIDEO]

Piotr Krajewski
27.03.2019 10:21
Agnieszka Radwańska nagrała piosenkę z Caroline Wozniacki WIDEO
fot. Youtube (Bądźmy Razem. TVP)

Agnieszka Radwańska i Caroline Wozniacki nagrały piosenkę. Utwór „We Love Tennis” powstał z okazji benefisu wieńczącego sportową karierę polskiej tenisistki, który odbędzie się w maju w Krakowie. Pod koniec zeszłego roku Radwańska poinformowała, że nie będzie już grała zawodowo w tenisa.

Agnieszka Radwańska nagrała piosenkę z Caroline Wozniacki: We Love Tennis

Agnieszka Radwańska po raz kolejny zaskakuje. Po zakończeniu sportowej kariery polska tenisistka zaczęła angażować się w różne nietypowe projekty. Od kilku tygodni krakowianka występuje w nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”, a teraz nagrała swoją pierwszą piosenkę.

W internecie pojawił się teledysk do polsko-angielskiego utworu „We Love Tennis”, który śpiewają Agnieszka Radwańska i Caroline Wozniacki, duńska tenisistka polskiego pochodzenia. Piosenka powstała w związku z benefisem podsumowującym wieloletnią karierę Polki. Muzykę stworzył Piotr Rubik, a tekst napisał Jacek Cygan.

Dostałam propozycję nagrania piosenki z Karoliną Woźniacką. Zgodziłam się, to jedno z moich marzeń, które chciałam zrealizować po zakończeniu kariery. Koniec kilkunastoletniej przygody z tenisem stał się dla mnie szansą na realizację innych interesujących wyzwań, zupełnie niezwiązanych ze sportem — mówi Radwańska.

Benefis Agnieszki Radwańskiej w Krakowie

Benefis Agnieszki Radwańskiej odbędzie się 21 maja w TAURON Arena Kraków. Podczas pożegnalnego wydarzenia polska tenisistka zagra pokazowe mecze z Angelique Kerber i Caroline Wozniacki. Nie zabraknie także części artystycznej, w trakcie której wystąpią polscy artyści.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/sport.onet.pl,sport.tvp.pl/PK