Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Aitana & Ana Guerra i „Lo Malo”. Nowy hiszpański hit podbija internet! [WIDEO]

10.04.2018 16:43

Nie od dziś wiadomo, iż polscy słuchacze uwielbiają hiszpańskie piosenki. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo będziemy szaleć na punkcie następnego wielkiego przeboju prosto z Hiszpanii. Utwór „Lo Malo” duetu Aitana i Ana Guerra cieszy się coraz większym zainteresowaniem w internecie. Będzie hitem lata 2018?

Aitana Ana Guerra fot. AitanayAnaGuerraVEVO

Aitana & Ana Guerra — Lo Malo. Przebój lata 2018?

„Lo Malo” to tytuł piosenki Aitany i Any Guerry, która wzbudza coraz większe zainteresowanie w internecie. W ciągu zaledwie kilku dni oficjalny teledysk Hiszpanek obejrzano 4 miliony razy, a utrzymany w letnim klimacie singiel podbił już hiszpańskie listy przebojów i pokrył się tam platyną.

W styczniu kompozycja „Lo Malo” brała udział w „Operación Triunfo”, czyli preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018. Piosenka nie wygrała eliminacji i zajęła ostatecznie 3. miejsce. Widzowie zdecydowali, że reprezentantami Hiszpanii będą Amaia i Alfred z balladą „Tu canción”.

Co ciekawe, utwór Aitany i Any Guerry odnosi obecnie dużo większe sukcesy w Hiszpanii niż wspomniane „Tu canción”. Niewykluczone więc, że już niedługo singiel zacznie zdobywać zainteresowanie także w innych częściach Europy, tym bardziej że wielkimi krokami zbliża się okres wakacyjny. Czy „Lo Malo” ma szansę powtórzyć sukces hiszpańskojęzycznego „Despacito”? Czas pokaże.

Zagłosuj

Czy "Lo Malo" ma szansę stać się hitem tegorocznego lata?

RadioZET.pl/PK

Oceń