Zamknij

Akustyczny koncert Szymona Chodynieckiego już dziś na RadioZET.pl!

Redakcja
18.10.2018 10:09
Szymon Chodyniecki
fot. mat. prasowe

Szymon Chodyniecki to jeden z najpopularniejszych polskich artystów młodego pokolenia. Jego najnowszy singiel „Puste słowa” coraz lepiej radzi sobie w rozgłośniach radiowych. Już w czwartek po godz. 20:00 zapraszamy na RadioZET.pl, gdzie zobaczycie koncert Szymona specjalnie dla słuchaczy Radia ZET.

Szymon Chodyniecki ze specjalnym akustycznym koncertem w studiu Radia ZET. W czwartkowy wieczór nasi słuchacze i czytelnicy będą mieli okazję zobaczyć na RadioZET.pl jego wyjątkowy występ. Oprócz swoich własnych utworów artysta przygotował także małą niespodziankę w postaci coveru jednego z największych przebojów ostatnich lat. Zapraszamy na naszą stronę po godz. 20:00.

Na Liście Przebojów Radia ZET pojawił się już najnowszy singiel Szymona Chodynieckiego zatytułowany „Puste słowa”. Jak przyznaje sam wokalista, piosenka różni się muzycznie od poprzednich kompozycji.

Chciałem stworzyć coś świeżego, pobawić się nowymi, tanecznymi brzmieniami. Jednak tekst i tematyka pozostaje niezmienna, typowa dla mojego charakteru tworzenia, czyli smutna, refleksyjna. Jest to historia o skomplikowanej relacji między mężczyzną a kobietą. Są to moje obserwacje przelane na papier i podane w nowoczesnej odsłonie — mówi Szymon.

Szymon Chodyniecki to nie tylko wokalista, ale także autor tekstów, kompozytor i producent. Jego debiutancka płyta „Przeciwności” ukazała się w 2016 roku. To właśnie z tego albumu pochodzą słynne „Z całych sił” i „Sam na sam”, które było wielkim przebojem. Piosenka pokryła się aż potrójną platyną.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK