Zamknij

Ala Tracz i pierwszy występ w "The Voice Kids". Tak zaczęła się kariera gwiazdy Eurowizji Junior

27.11.2020 13:44
Ala Tracz
fot. TRICOLORS/East News

Ala Tracz reprezentuje Polskę na Eurowizji Junior 2020, która odbędzie się 29 listopada. Nasza reprezentantka powalczy o powtórzenie sukcesu Viki Gabor i Roksany Węgiel. Dziś przypominamy, jak zaczęła się kariera Ali Tracz. Tak wyglądał jej pierwszy występ w „The Voice Kids”.

Ala Tracz wystąpi na Eurowizji Junior 2020 z piosenką „I’ll Be Standing”. Nie będzie to jednak jej pierwsze duże wydarzenie w karierze. Utalentowana 10-latka ma za sobą udział w wielu konkursach międzynarodowych, a także występy w „The Voice Kids” czy „Szansie na sukces”.

W związku ze zbliżającą się Eurowizją Junior 2020 przypominamy pierwszy występ Ali Tracz w „The Voice Kids”.

Ala Tracz: ciekawostki o reprezentantce Polski na Eurowizji Junior 2020

Ala Tracz: pierwszy występ w The Voice Kids. Tak zaczęła się kariera gwiazdy Eurowizji Junior 2020

Ala Tracz rozpoczęła swoją muzyczną karierę za sprawąThe Voice Kids. Choć wcześniej występowała już w konkursach międzynarodowych, to właśnie udział w programie TVP pomógł jej w rozwinięciu skrzydeł.

Reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2020 wystąpiła w trzeciej edycji „The Voice Kids”. Młoda wokalistka dołączyła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego i oczarowała widzów. Dotarła do samego finału.

W trakcie Przesłuchania w Ciemno Ala Tracz zaśpiewała utwór „I’ll Be There” The Jackson 5. Występ zachwycił internautów. Obejrzano go ponad 1,3 miliona razy.

Jesteś jednym z piękniejszych zjawisk, jakie nam się przytrafiły!— powiedział Baron po występie.

Eurowizja Junior 2020: jak głosować na Polskę w konkursie? Głosowanie na Alę Tracz

Jak głosować na Polskę na Eurowizji Junior 2020? Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku, jak Polacy mogą oddawać głosy na Alę Tracz, reprezentantkę Polski na Eurowizji Junior 2020. Każdy chętny będzie mógł wziąć udział w głosowaniu online w internecie, które rozpocznie się 27 listopada.

INSTRUKCJA: Eurowizja Junior 2020: jak głosować na Polskę w konkursie? [GŁOSOWANIE ONLINE]