Zamknij

Alexander Rybak miał operację. Zwycięzca Eurowizji opublikował zdjęcie ze szpitala [FOTO]

Redakcja
04.06.2018 10:16
Alexander Rybak
fot. Splash News/EAST NEWS

Alexander Rybak, słynny zwycięzca Eurowizji 2009, przeszedł operację. Białorusko-norweski gwiazdor trafił do szpitala, gdzie poddał się zabiegowi wycięcia migdałków. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie po operacji.

Eurowizja: Alexander Rybak miał operację

Alexander Rybak, jeden z najsłynniejszych zwycięzców w historii Eurowizji, poinformował swoich fanów o nagłej operacji, którą ostatnio przeszedł. Okazało się, że artysta miał poważne problemy z migdałkami. Lekarze podjęli decyzję o ich usunięciu.

Jestem po pilnej operacji, moje migdałki zostały usunięte. Zabieg udał się. Następne dni będą piekłem, ale mam nadzieję, że będę mniej chorował w przyszłości — napisał Alexander Rybak i opublikował zdjęcie ze szpitala.

Alexander Rybak na Eurowizji

Alexander Rybak zachwycił europejską publiczność podczas Konkursu Piosenki Eurowizji w 2009 roku. Wystąpił w barwach Norwegii z piosenką „Fairytale”. Białorusko-norweski artysta zdobył niemal 400 punktów i wygrał z 169 punktami przewagi nad drugą w konkursie Islandią. Przez wiele lat wynik Rybaka był najlepszym rezultatem w historii Eurowizji.

Artysta ponownie reprezentował Norwegię na Eurowizji 2018 z utworem „That's How You Write A Song”. Alexander Rybak zajął ostatecznie 15. miejsce w wielkim finale.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku 

RadioZET.pl/PK