Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowy singiel autorki przeboju „No Roots”. Premiera już dziś w „Wieczorze z Radiem ZET”

12.02.2018 13:36

Debiutancki utwór Alicii Merton przyniósł jej sporą popularność w naszym kraju. 20 lutego polscy fani będą mogli podziwiać artystkę na żywo w warszawskim klubie Hybrydy, a już dziś słuchacze Radia ZET usłyszą po raz pierwszy jej kolejny singiel zatytułowany „Hit The Ground Running”.

Nowy singiel autorki przeboju „No Roots”. Premiera już dziś w „Wieczorze z Radiem ZET” fot. mat. prasowe

Już dziś po godz. 20:00 Marcin Wojciechowski zaprezentuje swoim słuchaczom następcę hitowego „No Roots”. Program „Wieczór z Radiem ZET” jest nadawany od poniedziałku do piątku w godz. 18:00-22:00.

Alice Merton to 24-letnia wokalistka z niemiecko-irlandzkimi korzeniami. Swoje dzieciństwo spędziła w Kanadzie, a obecnie mieszka w Europie. Karierę muzyczną artystka rozpoczęła od stworzenia własnej wytwórni płytowej — Paper Plane Records International.

Jej debiutancki singiel „No Roots” pojawił się pod koniec zeszłego roku, ale dopiero od kilku miesięcy cieszy się ogromną popularnością. Utwór zwiastujący pierwszą płytę artystki jest obecnie grany w stacjach radiowych i telewizjach muzycznych na całym świecie. Ostatnio Merton zaprezentowała go po raz pierwszy w amerykańskiej telewizji. Była gościem popularnego programu „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

Koncert w Warszawie

Piosenkarka wystąpi 20 lutego o godz. 20:00 w warszawskich Hybrydach. Bilety w cenach 50/60 zł są już w sprzedaży. Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn.

RadioZET.pl/PK

Oceń