Zamknij

Alice Merton i „Lash Out”. Nowy singiel autorki przeboju „No Roots”

Redakcja
11.04.2018 12:28
Alice Merton
fot. Youtube (AliceMertonVEVO)

Alice Merton zrobiła furorę swoim debiutanckim singlem „No Roots”, który podbił serca słuchaczy na całym świecie. Młoda artystka cały czas pracuje nad pierwszą płytą, a jej kolejną zapowiedzią jest energetyczna piosenka „Lash Out”.

Alice Merton — Lash Out. Nowy singiel

„Lash Out” to kolejna piosenka zapowiadająca debiutancką płytę Alice Merton, która ukaże się najprawdopodobniej pod koniec 2018 roku. Mocno gitarowy utwór jest utrzymany w podobnym, energetycznym klimacie, co znane już dobrze single „No Roots” i „Hit The Ground Running”.

Alice Merton to 24-letnia wokalistka z niemiecko-irlandzkimi korzeniami. Swoje dzieciństwo spędziła w Kanadzie, a obecnie mieszka w Europie. Karierę muzyczną artystka rozpoczęła od stworzenia własnej wytwórni płytowej — Paper Plane Records International.

Jej debiutancki singiel „No Roots” pojawił się pod koniec 2016 roku, ale dopiero po kilku miesiącach zaczął zdobywać popularność. Piosenka dotarła m.in. do pierwszego miejsca listy przebojów we Francji. Świetnie radziła sobie także w naszym kraju, gdzie była jednym z najczęściej granych utworów w rozgłośniach radiowych.

Merton niedawno wystąpiła po raz pierwszy w Polsce. 20 lutego zagrała wyprzedany koncert w warszawskim klubie Hybrydy.

RadioZET.pl/PK