Zamknij

Alice Merton z nowym singlem „Why So Serious”. To autorka hitu „No Roots” [WIDEO]

Redakcja
07.09.2018 16:28
Alice Merton
fot. Youtube (Alice Merton)

Alice Merton podbiła europejskie listy przebojów ze swoim debiutanckim singlem „No Roots”. Artystka intensywnie przygotowuje się do wydania pierwszej płyty. Właśnie poznaliśmy jej kolejną zapowiedź, czyli piosenkę „Why So Serious”. W internecie pojawił się oficjalny teledysk.

Alice Merton — „Why So Serious”. Nowa piosenka autorki hitu „No Roots”

Alice Merton zaprezentowała nową piosenkę „Why So Serious”, która pojawi się na jej debiutanckiej płycie. Jak podają niemieckie media, pierwszy album artystki będzie zatytułowany „MINT” i ukaże się w styczniu 2019 roku. Promowały go dotąd utwory „Lash Out”, „Hit the Ground Running” oraz hitowe „No Roots”.

Do internetu trafił także oficjalny teledysk utrzymany w żartobliwym i pełnym humoru klimacie.

Alice Merton to 24-letnia wokalistka z niemiecko-irlandzkimi korzeniami. Swoje dzieciństwo spędziła w Kanadzie, a obecnie mieszka w Europie. Karierę muzyczną artystka rozpoczęła od stworzenia własnej wytwórni płytowej — Paper Plane Records International. Jej debiutancki singiel „No Roots” sporo namieszał na światowych listach przebojów.

Już 13 września piosenkarka wystąpi po raz kolejny w Polsce. Koncert Alice Merton odbędzie się w warszawskim klubie Proxima.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK