Zamknij

Alicja Boratyn wzięła ślub? Tak dziś wygląda 27-letnia gwiazda zespołu Blog 27 [FOTO]

08.09.2020 11:23
Blog 27 Tola Szlagowska Alicja Boratyn
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Alicja Boratyn była gwiazdą zespołu Blog 27, w którym występowała razem z Tolą Szlagowską. Dziś artystka tworzy muzyczny duet Ala Zastary ze swoim partnerem Jakubem Sikorą. Para opublikowała ostatnio zdjęcia w ślubnych stylizacjach. Czy to oznacza, że Alicja Boratyn wzięła ślub?

Alicja Boratyn zdobyła popularność jako nastolatka. Wspólnie z Tolą Szlagowską tworzyła zespół Blog 27, który kilkanaście lat temu cieszył się ogromnym zainteresowaniem i robił karierę również poza granicami Polski.

Grupa rozpadła się, a każda z wokalistek poszła w inną stronę. Dziś 27-letnia Alicja Boratyn jest częścią duetu Ala Zastary, w którym nagrywa muzykę ze swoim partnerem Jakubem Sikorą. Pojawiły się informacje, że para wzięła ostatnio ślub. Zakochani opublikowali zdjęcia w ślubnych stylizacjach.

Alicja Boratyn wzięła ślub? Tak obecnie wygląda gwiazda Blog 27

Alicja Boratyn i Jakub Sikora wzięli ślub? Fani duetu Ala Zastary nie kryli zaskoczenia po tym, jak w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia pary w ślubnych strojach.

Zamiast kwiatów poprosimy $$$ #lol — napisała para.

Pojawiły się jednak komentarze, że członkowie duetu Ala Zastary ubrali się tak na potrzeby nowego teledysku. Alicja Boratyn nie zdradziła jednak więcej szczegółów. Fani muszą więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne informacje.

Co dziś robi Alicja Boratyn z Blog 27?

Alicja Boratyn jest obecnie częścią duetu Ala Zastary. W tym roku zespół wydał swoją debiutancką płytę „Jutro?”. Jak sami piszą o sobie, łączą tradycję rodzimego popu ze współczesnym r&b, lo-fi elektroniką i hip-hopem.

Po odejściu z Blog 27 Ala Boratyn skupiła się na karierze solowej. W 2007 roku ukazał się jej pierwszy i jak dotąd jedyny album solowy. Wokalistka angażowała się także w różne projekty muzyczne. Występowała w zespole Wicked Giant, a w 2018 roku wydała dobrze przyjętą płytę z grupą New People.