Zamknij

Alicja Janosz i Ewelina Flinta znowu razem. Spotkały się po wielu latach [FOTO]

24.08.2020 09:35
Alicja Janosz Ewelina Flinta
fot. TRICOLORS/East News

Alicja Janosz i Ewelina Flinta były gwiazdami pierwszej edycji „Idola”. Piosenkarki spotkały się ostatnio pierwszy raz od wielu lat. Jesteście ciekawi, jak obecnie wyglądają Alicja Janosz i Ewelina Flinta? Zobaczcie ich najnowsze zdjęcia.

Alicja Janosz i Ewelina Flinta podbiły pierwszą polską edycjęIdola w 2002 roku. Wokalistki zmierzyły się w wielkim finale programu, który ostatecznie wygrała Janosz.

Od tego momentu minęło już jednak niemal 20 lat. Piosenkarki, a zwłaszcza Ewelina Flinta, cieszyły się swego czasu ogromnym zainteresowaniem, zdobywając szczyty list przebojów i grając koncerty w całej Polsce. Ostatnio Alicja Janosz i Ewelina Flinta spotkały się pierwszy raz od wielu lat. Zobaczcie ich wspólne zdjęcia.

Alicja Janosz i Ewelina Flinta na wspólnym zdjęciu. Tak dziś wyglądają gwiazdy Idola

Alicja Janosz i Ewelina Flinta spotkały się ostatnio we Wrocławiu na otwarciu jednej z wystaw. Jak przyznała zwyciężczyni „Idola”, wokalistki nie widziały się wiele lat. Po spotkaniu opublikowały wspólne zdjęcia.

Spotkanie po wielu latach z piękną i zdolną kobietą — napisała Alicja Janosz.

Dzień piękny, wyjątkowy, ważny, a na koniec... Ala :) Wspaniała, mądra, kobieta wielu talentów, a na dodatek ten hollywoodzki look — czytamy we wpisie Eweliny Flinty, która opublikowała także wspólne zdjęcie z Bartoszem Niebieleckim, muzykiem i mężem Alicji Janosz.

Alicja Janosz i Ewelina Flinta: co dziś robią gwiazdy Idola?

Alicja Janosz nie zrobiła wielkiej kariery po programie „Idol”. Artystka nie przestała jednak nagrywać nowych piosenek. W 2016 roku wydała płytę „RetroNowa” z dźwiękami popu i retro. W ostatnich latach Alicja Janosz skupiła na tworzeniu muzyki dla dzieci. W marcu tego roku zaprezentowała album „Alicja Janosz Dzieciom”, który stworzyła wraz ze swoim mężem.

Ewelina Flinta zasłynęła z hitów „Żałuję” i „Nie kłam, że kochasz mnie”. Ostatnią płytę wydała jednak w 2005 roku. W ostatnich latach finalistka „Idola” zaangażowała się w kilka muzycznych projektów, m.in. „Sounds Like Women”, którego celem było zwrócenie uwagi na problem przemocy domowej i dyskryminacji kobiet. W ramach akcji nagrała utwór „Tell Me Why”.