Zamknij

Alicja Janosz miała wypadek samochodowy. Musi chodzić w kołnierzu ortopedycznym [FOTO]

30.10.2020 11:30
Alicja Janosz
fot. Tomasz Zukowski/East News

Alicja Janosz miała wypadek samochodowy, w wyniku którego doznała kontuzji pleców i szyi. Zwyciężczyni „Idola” opublikowała zdjęcie w kołnierzu ortopedycznym. W jednym z komentarzy Alicja Janosz zdradziła, co się stało.

Alicja Janosz zdobyła popularność jako uczestniczka Idola. W 2002 roku wokalistka wygrała pierwszą polską edycję programu, pokonując w finale Ewelinę Flintę i Szymona Wydrę.

Najnowszy wpis Alicji Janosz zaniepokoił jej fanów. Piosenkarka poinformowała, że miała wypadek samochodowy. W mediach społecznościowych opublikowała także zdjęcie w kołnierzu ortopedycznym.

Alicja Janosz i Ewelina Flinta znowu razem. Spotkały się po wielu latach [FOTO]

Alicja Janosz miała wypadek samochodowy. Pokazała zdjęcie w kołnierzu ortopedycznym

Alicja Janosz poinformowała internautów, że uległa wypadkowi samochodowemu. Jak zdradziła w jednym z komentarzy, jej auto zostało uderzone w tył przez inny pojazd. W wyniku uderzenia piosenkarka doznała kontuzji i od dwóch tygodni musi nosić kołnierz ortopedyczny.

 — Boli mnie górna część pleców i szyja niestety… — napisała piosenkarka.

Alicja Janosz o protestach kobiet w Polsce

W tym samym wpisie Alicja Janosz odniosła się także do Strajku Kobiet w Polsce. Wokalistka wspiera strajkujących, ale sprzeciwia się agresji niektórych protestujących.

Bardzo mi się spodobało powiedzenie (nie pamiętam, jak dokładnie brzmiało, ale sens był taki), że złość jest jak przyprawa: szczypta uczyni danie pysznym, nadmiar - niejadalnym... Pasuje mi do tego, co się teraz dzieje — przyznała.

Jedna z fanek odpowiedziała na jej wpis: „Jestem za wolnym wyborem, niemniej przerażające są zachowania niektórych protestujących”. Alicja Janosz zgodziła się z internautką.

„Osiem gwiazd (Wojna)” hymnem Strajku Kobiet? Utwór licealisty hitem: "Kończy się wasz czas"