Zamknij

Alicja Janosz świętuje na Instagramie. Jak dzisiaj wygląda pierwsza zwyciężczyni polskiego "Idola"?

03.08.2021 10:21
Alicja Janosz
fot. TOMASZ ZUKOWSKI/East News

Alicja Janosz zaśpiewała specjalnie przygotowaną piosenkę dla swojego męża z okazji jedenastej rocznicy ślubu. Przyznała ze Phoebe z "Przyjaciół" to jej alter ego.

Alicja Janosz dała się poznać szerszej publiczności jako zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji programu "Idol". Jednak swoją muzyczną przygodę wokalistka rozpoczęła już wiele lat wcześniej. Janosz występuje na scenie od ósmego roku życia. Na początku lat dwutysięcznych wydała debiutancki album "Ala Janosz", który był promowany przez single "Zmień siebie" oraz "Zbudziłam się".

Alicja Janosz świętuje. Jak dziś wygląda zwyciężczyni "Idola"?

Artystka przyznała jednak, że to drugi album solowy traktuje jak pierwszy. "Vintage" ukazał się w 2011 roku i zawierał w pełni autorski materiał przygotowany przez Janosz.

Od 2010 roku Alicja jest żoną Bartosza Niebieleckiego, perkusisty grupy HooDoo Band. Para świętowała ostatnio jedenastą rocznicę ślubu. Z tej okazji wokalistka przygotowała dla męża uroczą niespodziankę.

Alicja Janosz jak Phoebe Buffay śpiewa dla męża

Janosz zaśpiewała dla Bartosza wzruszającą piosenkę, siedząc na kamiennych schodkach w Chorwacji. Artystka przygrywała sobie na ukulele, co pięknie komponowało się z wakacyjnym tłem nagrania. Alicja w opisie do filmu zaznaczyła, że jej wykonanie przypomina nieco te znane z "Przyjaciół", a artystyczna Phoebe Buffay to jej alter ego.

Oprócz piosenki, na Instagramie Alicji Janosz możecie zobaczyć jej przepełnione radością i ciepłem zdjęcia, na których pozuje wraz z rodziną.

Tak dzisiaj wygląda zwyciężczyni "Idola", Ala Janosz.