Zamknij

Alicja Szemplińska i "Pusto". Nowy singiel to hymn wspomnienia złamanego serca [WIDEO]

14.10.2020 15:59
Alicja Szemplińska
fot. Klaudia Piekarska

Alicja Szemplińska zaprezentowała nowy singiel „Pusto”. Bardzo emocjonalna piosenka powstała we współpracy ze słynnym producentem Bogdanem Kondrackim oraz piosenkarką i autorką tekstów Karoliną Kozak.

Alicja Szemplińska wygrała dziesiątą edycję „The Voice of Poland. Od tamtego czasu artystka nie próżnuje i prezentuje kolejne muzyczne niespodzianki.

W sieci pojawił się właśnie nowy singiel Alicji Szemplińskiej „Pusto”. Młoda artystka stworzyła go wspólnie z Bogdanem Kondrackim i Karoliną Kozak.

Alicja Szemplińska skończyła 18 lat. Pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa [FOTO]

Alicja Szemplińska – „Pusto”. Nowy singiel zwyciężczyni „The Voice of Poland”

Alicja Szemplińska zaprezentowała utwór „Pusto”, kolejną zapowiedź jej debiutanckiej płyty. Jak przyznała sama zwyciężczyni „The Voice of Poland”, piosenka jest dla niej bardzo szczególnym utworem - najważniejszym i najintymniejszym w dotychczasowej karierze.

 „Pusto” to wewnętrzna walka z uczuciami. Hymn wspomnienia złamanego serca, wypełniony tęsknotą, żalem i poczuciem niesprawiedliwości. Dedykowany wszystkim tym, którzy byli lub są w stanie straty — czytamy w opisie utworu.

Co ciekawe, Alicja Szemplińska jest także współodpowiedzialna za scenariusz i reżyserię oficjalnego teledysku do singla „Pusto”.

Utwór długo czekał na swój odpowiedni moment i nareszcie nadszedł czas, kiedy mam odwagę pokazać swoje wnętrze w innym wymiarze niż dotychczas — mówi Alicja.

Eurowizja 2021: Alicja Szemplińska reprezentantką Polski? Wokalistka komentuje

Alicja Szemplińska miała reprezentować Polskę na Eurowizji 2020 w Holandii, ale z powodu pandemii koronawirusa konkurs został odwołany. Czy piosenkarka wystąpi więc w przyszłorocznej imprezie w barwach Polski? W niedawnym wywiadzie dla Onetu odniosła się do sprawy.

Wciąż czekam na decyzję w sprawie przyszłorocznej Eurowizji. Bardzo bym tego chciała i mam nadzieję, że się uda — wyznała Onetowi.

Telewizja Polska nie zdradza na ten moment szczegółów dotyczących Eurowizji 2021. Nie wiadomo, kiedy poznamy nazwisko reprezentanta Polski.

Eurowizja 2021 - kiedy i gdzie się odbędzie i co z piosenkami z 2020 roku?