Zamknij

Alicja Szemplińska zaśpiewała "Easy on me" Adele. Poradziła sobie lepiej niż Wieniawa?

26.10.2021 14:51
Alicja Szemplińska
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Alicja Szemplińska chce być jak Adele? Piosenkarka powróciła niedawno z nowym singlem "Easy on Me". Artystka opowiedziała w utworze o bolesnym rozstaniu z mężem. Numer natychmiast stał się hitem, a dziś ma na koncie 114 milionów wyświetleń na YouTubie.

Alicja Szemplińska zaśpiewała "Easy on me" Adele

Wśród fanów Adele znajdziemy również polskie artystki, dla których międzynarodowa gwiazda jest dużą inspiracją. Jej najnowszy utwór niedawno wykonała Julia Wieniawa. Tym razem wyzwanie podjęła Alicja Szemplińska.

Jeszcze niedawno zachwycała fanów duetem z Krystianem Ochmanem, dziś śpiewa Adele. Alicja Szemplińska opublikowała na swoim TikToku nagranie, na którym wykonała fragment "Easy on Me".

Alicja Szemplińska zebrała morze komplementów za wykonanie "Easy on me"

Pod nagraniem pojawiła się lawina komplementów. Wielu słuchaczy Alicji nadal nie może przeboleć faktu, że to nie Szemplińska reprezentowała Polskę na ostatniej Eurowizji 2021. W komentarzach można przeczytać, że artystka ma głos podobny do Beyonce lub że śpiewa na najwyższym światowym poziomie.

Jeden z fanów Szemplińskiej spytał w komentarzu, czy piosenkarka planuje w najbliższym czasie jakiś nowy singiel. Okazuje się, że fani mogą doczekać się od artystki świeżej muzyki już w ciągu kilku najbliższych dni.