Zamknij

Alien Huang nie żyje. Znany wokalista i aktor znaleziony martwy w mieszkaniu

16.09.2020 13:54
Alien Huang
fot. Instagram

Alien Huang nie żyje. Tajwański wokalista, aktor i prezenter telewizyjny zmarł w wieku 36 lat. Jak informują zagraniczne media, mężczyzna został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Tajpeju.

Alien Huang nie żyje. 16 września popularny tajwański wokalista i aktor został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu na terenie Tajpeju.

Nagła śmierć Aliena Huanga wstrząsnęła internautami. Oficjalna przyczyna zgonu artysty i prezentera telewizyjnego nie została ujawniona, ale pojawiają się pierwsze szczegóły na temat okoliczności śmierci.

Alien Huang nie żyje. Tajwański wokalista i aktor zmarł w wieku 36 lat

Alien Huang zmarł w wieku 36 lat. Ciało gwiazdora zostało znalezione w jego mieszkaniu w środę rano.

Jak informuje m.in. Hollywood Reporter, służby nie ujawniły jeszcze dokładnej przyczyny zgonu muzyka i aktora, ale tajwańska policja twierdzi, że śmierć nastąpiła najprawdopodobniej w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Portal Variety dodaje, iż mężczyzna został znaleziony na korytarzu przed łazienką, w której wanna była wypełniona wodą, a klimatyzacja pozostawała włączona. Funkcjonariusze nie znaleźli w mieszkaniu narkotyków i alkoholu. Wykluczono też włamanie. Trwa śledztwo.

Kim był Alien Huang?

Alien Huang urodził się w 1983 roku. Swoją karierę rozpoczął w 2002 roku, kiedy dołączył do nieistniejącego już dziś boysbandu HC3. Występował też w zespołach Cosmo, Speedball i Playboyz. Nagrywał również solowo. Jego ostatni album „Human” ukazał się w 2018 roku.

Grał także w wielu filmach i serialach. Zasłynął również jako prowadzący popularnego tajwańskiego show „100% Entertainment”.

RadioZET.pl/variety.com, hollywoodreporter.com