Zamknij

Alizee dziś ma 35 lat. Tak obecnie wygląda piękna wokalistka z Francji [GALERIA]

06.08.2020 09:54
Alizee
10 Zobacz galerię
fot. LEROUX PHILIPPE/BENAROCH/SIPA/East News, Youtube

Alizee biła rekordy popularności na początku XXI wieku. Jej hity „Moi... Lolita” czy „J'ai pas vingt ans” podbiły serca także polskich słuchaczy. Dziś piękna francuska piosenkarka ma 35 lat i mało kto o niej pamięta. Co robi i jak obecnie wygląda Alizee? Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia w galerii.

Alizee to francuska piosenkarka, która zrobiła karierę w niemal całej Europie. Jej chwytliwe popowe piosenki stały się hitami, a albumy sprzedawały się świetnie w wielu europejskich krajach.

Urocza Piękna wokalistka biła rekordy popularności, kiedy była jeszcze nastolatką. „Moi Lolita”, „L'Alize”, „J'en ai marre” „J'ai pas vingt ans” to przeboje, które polscy słuchacze znają naprawdę dobrze. Dziś Alizee jest szczęśliwą mamą i żoną, a największe muzyczne sukcesy ma już najprawdopodobniej za sobą.

Alizee dziś. Tak obecnie wygląda piękna francuska piosenkarka

Alizee ma obecnie 35 lat. Francuzka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie publikuje zdjęcia ze swoją rodziną. Od kilku lat wokalistka jest żoną Gregoirego Lyonneta, z którym ma córkę Maggy. Para wychowuje także 15-letnią Annily, córkę artystki z poprzedniego związku.

Choć jej popularność mocno spadła, piosenkarka nie przestaje śpiewać i koncertować. Na początku 2020 roku Alizee gościła w Polsce, gdzie wystąpiła w programie „Jaka to melodia?.