Zamknij

All Together Now 2: Beata Kozidrak wzruszona po występie uczestnika. Zaśpiewał Wodeckiego [WIDEO]

Redakcja
07.03.2019 11:45
All Together Now 2 Beata Kozidrak wzruszona po występie uczestnika zaśpiewał Zbigniewa Wodeckiego
fot. Youtube screen

„Śpiewajmy razem. All Together Now 2” wystartowało. Za nami 1. odcinek drugiej edycji programu Polsatu. Jeden z uczestników zaśpiewał kultowy przebój „Lubię wracać tam gdzie byłem” Zbigniewa Wodeckiego. Przewodnicząca jury Beata Kozidrak nie ukrywała wzruszenia i popłakała się w trakcie występu.

„Śpiewajmy razem. All Together Now” wróciło do telewizji. Rozpoczęła się właśnie druga edycja programu. W 1. odcinku „Śpiewajmy razem. All Together Now 2” w roli przewodniczącej jury zadebiutowała Beata Kozidrak.

Zagłosuj

Czy oglądasz drugą edycję "Śpiewajmy razem. All Together Now"?

Liczba głosów:

All Together Now 2: uczestnik zaśpiewał Wodeckiego. Wzruszona Beata Kozidrak

Gwiazda zespołu Bajm mocno przeżyła występ Karola Bergera, który zaśpiewał utwór „Lubię wracać tam gdzie byłem” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Beata Kozidrak popłakała się i nie była w stanie ukryć wzruszenia. Podobnie jak wielu innych jurorów, którzy dali uczestnikowi łącznie aż 87 punktów.

Podniosłam się pod koniec, ponieważ się zasłuchałam. Znałam Zbyszka. Jestem po prostu wzruszona. To był wspaniały człowiek. Szkoda, że mówimy, że był, bo powinien nadal dla nas śpiewać. Gdzieś z góry patrzy na nas i cieszy się, że możemy powracać do takich chwil i takich pięknych utworów — powiedziała Beata Kozidrak.

All Together Now 2: zasady programu

W programie „Śpiewajmy razem. All Together Now 2” uczestnicy mają za zadanie porwać swoim wykonaniem jak największą liczbę jurorów. Im więcej jurorów ze stuosobowego składu będzie wspólnie bawić się i śpiewać, tym lepszy wynik osiągnie uczestnik. Pierwszą polską edycję „Śpiewajmy razem. All Together Now” wygrał Mateusz Łopaciuk

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

 

RadioZET.pl/PK