Zamknij

Alvaro Soler powraca z nowym singlem „La Cintura”. To będzie hit!

Redakcja
29.03.2018 09:50
Alvaro Soler
fot. instagram.com/alvarosolermusic/

Alvaro Soler powraca do świata muzyki z zupełnie nowym singlem. Piosenka zatytułowana „La Cintura” to pierwszy od czasów płyty „Eterno Agosto” nowy utwór niezwykle popularnego w naszym kraju Hiszpana.

Alvaro Soler — La Cintura. Nowa piosenka

Alvaro Soler prezentuje swój nowy singiel zatytułowany „La Cintura”, który zapowiada jego drugi album studyjny „Mar De Colores”. Nowa płyta artysty ukaże się we wrześniu tego roku.

Piosenka „La Cintura” Alvaro Solera jest utrzymana w przyjemnym, przebojowym i tanecznym klimacie, a jej letnie brzmienie może sprawić, że będzie to jeden z największych radiowych hitów kolejnych miesięcy.

Alvaro Soler i kariera w Polsce

Pochodzący z Barcelony Alvaro Soler cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Jego debiutancki album „Eterno Agosto” z 2015 roku zdążył się już pokryć w Polsce potrójną platyną, a utwory „El Mislo Sol”, „Agosto”, „Animal” czy „Sofia” robiły furorę wśród słuchaczy Radia ZET. Artyście udało się także nagrać wspólnie z Moniką Lewczuk piosenkę „Libre”.

Jego wszystkie teledyski obejrzano ponad 800 milionów razy w serwisie YouTube, a oficjalny kanał Hiszpana śledzi ponad 1,7 miliona użytkowników.

Alvaro Soler i zespół Urban Lights

Niewiele osób wie, że Alvaro Soler miał do niedawna także swój własny zespół — Urban Lights. Grupa tworzyła muzykę łączącą w sobie kilka gatunków muzycznych: pop, elektronikę, r&b czy rap.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/PK