Alvaro Soler i nowa wersja „La Cintura”. Nagrał ją z Tini i Flo Rida [WIDEO]

26.07.2018 15:53

Trudno wyobrazić sobie lato 2018 bez przeboju „La Cintura” Alvaro Solera. Hiszpański artysta zaprezentował właśnie nową wersję swojego wakacyjnego hitu, w której gościnnie pojawiają się latynoska gwiazda Tini i amerykański raper Flo Rida. W internecie pojawił się także nowy teledysk do „La Cintura”.

Alvaro Soler fot. Youtube (Alvaro Soler)

Alvaro Soler — La Cintura. Nowa wersja piosenki z Tini i Flo Rida

„La Cintura” to pierwsza zapowiedź drugiej płyty Alvaro Solera zatytułowanej „Mar De Colores”, która ukaże się już we wrześniu.

Piosenka Hiszpana jest bez wątpienia jednym z największych przebojów lata 2018. Artysta zaprezentował właśnie nową wersję „La Cintura”. Słuchacze mogą usłyszeć w niej amerykańskiego rapera Flo Rida i latynoską gwiazdę Tini — argentyńską idolkę nastolatek, która tak naprawdę nazywa się Martina Stoessel. 21-letnia artystka zdobyła ogromną popularność za sprawą głównej w roli w hitowej produkcji Disneya „Violetta”.

Odświeżona wersja „La Cintura” doczekała się także nowego teledysku. Alvaro Soler nagrywał go w amerykańskim Miami i na Kubie. W klipie nie brakuje wielu wakacyjnych kadrów, kolorowych momentów i tanecznej choreografii.

Pochodzący z Barcelony Alvaro Soler cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Jego debiutancki album „Eterno Agosto” z 2015 roku zdążył się już pokryć w Polsce potrójną platyną, a utwory „El Mislo Sol”, „Agosto”, „Animal” czy „Sofia” robiły furorę wśród słuchaczy Radia ZET. Artyście udało się także nagrać wspólnie z Moniką Lewczuk piosenkę „Libre”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń