Zamknij

Alvaro Soler jakiego nie znacie. 5 utworów z czasów, kiedy miał swój zespół

Redakcja
12.06.2017 14:13
Alvaro Soler jakiego nie znacie. 5 utworów z czasów, kiedy miał swój zespół
fot. East News / Karol Makurat/REPORTER

Hiszpański artysta od wielu miesięcy podbija Listę Przebojów Radia ZET. Mimo że wydał dopiero tylko jeden solowy album, to już udało mu się nagrać kilka wielkich hitów. Niewiele osób jednak wie, że Alvaro Soler miał do niedawna swój zespół. 

Trzeba przyznać, że Polacy mają słabość do hiszpańskiej muzyki. Pochodzący z Hiszpanii Alvaro Soler cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Jego debiutancki album „Eterno Agosto” z 2015 roku zdążył się już pokryć w Polsce podwójną platyną, a utwory „El Mislo Sol”, „Agosto” czy „Sofia” długo nie schodziły z pierwszego miejsca Listy Przebojów Radia ZET. Artyście udało się także nagrać wspólnie z Moniką Lewczuk piosenkę „Libre”, do której teledysk obejrzało w serwisie Youtube ponad 30 milionów widzów.

Alvaro Soler i Urban Lights

Zanim jednak Alvaro rozpoczął solową karierę, założył wspólnie z bratem i znajomymi zespół Urban Lights. Grupa tworzyła muzykę łączącą w sobie kilka gatunków muzycznych: pop, elektronikę, r&b czy rap. W ciągu czterech lat działalności wydali dwa albumy „Urban Lights” i „Megafauna”.

Specjalnie dla Was przedstawiamy pięć utworów Urban Lights, które musicie jak najszybciej poznać:

"Lighthouse"

"A Picture To Remember"

"Tokyo Skyline"

"Shake That"

"Beats In My Soul"

Zachęcamy też do głosowania na najnowszy singiel Alvaro Soler „Animal” na Liście Przebojów Radia ZET.

RadioZET.pl/PK