Zamknij

Alvaro Soler jako dziecko. Hiszpan opublikował słodkie zdjęcie z dzieciństwa [FOTO]

Piotr Krajewski
22.03.2019 12:57
Alvaro Soler jako dziecko Hiszpan opublikował zdjęcie z dzieciństwa FOTO
fot. Instagram (Alvaro Soler)

Alvaro Soler to dziś jeden z najpopularniejszych i najprzystojniejszych artystów z Hiszpanii. Przy jego przebojach bawi się i tańczy cała Europa. Jesteście ciekawi, jak Alvaro Soler wyglądał w dzieciństwie? Zobaczcie zdjęcie wokalisty z przeszłości.

Alvaro Soler jako dziecko. ZDJĘCIE z dzieciństwa

Alvaro Soler jest uwielbiany przez polskich słuchaczy. Niemal każdy singiel przystojnego Hiszpana cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Nie mogło więc być inaczej w przypadku najnowszej piosenki „Loca”, na którą możecie głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Dziś Alvaro Soler ma 28 lat i wiele sukcesów na swoim koncie. Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak ten niezwykle popularny w Polsce artysta wyglądał jako dziecko? Wokalista opublikował ostatnio zdjęcie z dzieciństwa (Alvaro Soler po lewej), na którym pozuje razem ze swoim bratem, który obchodził ostatnio urodziny.

Alvaro Soler w Polsce

Alvaro Soler wystąpi w Polsce w ramach trasy koncertowej „Mar de Colores European Tour”. Hiszpański gwiazdor już niedługo zagra koncerty w Poznaniu (17 maja) i Warszawie (18 maja). Na warszawski koncert można kupić jeszcze bilety m.in. na stronie eBilet.pl.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK