Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Alvaro Soler uczy, jak tańczyć do jego nowego singla „La Cintura”! [WIDEO]

19.04.2018 12:39

„La Cintura” to najnowszy singiel Alvaro Solera, który zdobywa coraz większą popularność. Na utwór możecie już głosować na Liście Przebojów Radia ZET. Hiszpański gwiazdor przygotował specjalne wideo, w którym uczy widzów choreografii z oficjalnego teledysku. Obejrzyjcie i spróbujcie swoich sił w tańcu z Alvaro!

Alvaro Soler fot. Youtube (Alvaro Soler)

Alvaro Soler — La Cintura. Hiszpański artysta uczy choreografii z teledysku

Singiel „La Cintura” jest utrzymany w przyjemnym, letnim i tanecznym klimacie. W oficjalnym teledysku nie mogło więc zabraknąć choreografii. Jednak, jak przyznał sam Alvaro Soler, taniec nie jest jego mocną stroną. Dlaczego więc zdecydował się tańczyć w wideoklipie? W ten sposób chciał pokazać, że warto walczyć ze swoimi kompleksami.

W internecie pojawiło się nagranie, w którym Alvaro Soler postanowił nauczyć swoich fanów kilku prostych kroków z choreografii z teledysku. Oficjalne wideo do singla obejrzano już 10 milionów razy w serwisie YouTube.

Piosenka „La Cintura” to pierwsza zapowiedź jego drugiej płyty zatytułowanej „Mar De Colores”. Album ukaże się 14 września.

„La Cintura” na Liście Przebojów Radia ZET

Nowy singiel Alvaro Solera pojawił się już w głównym zestawieniu Listy Przebojów Radia ZET. Chcesz, aby „La Cintura” znalazło się jeszcze wyżej? Głosuj na RadioZET.pl.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń