Zamknij

Alvaro Soler w Polsce. Koncerty w Poznaniu i Warszawie [BILETY, DATA]

Redakcja
04.09.2018 11:39
Alvaro Soler
fot. nstagram.com/alvarosolermusic/

Alvaro Soler wystąpi w Polsce w 2019 roku. Hiszpański artysta zagra dwa koncerty: 17 maja w Poznaniu i 18 maja w Warszawie. Bilety w cenach 120-150 zł trafią do sprzedaży 5 września.

Alvaro Soler w Polsce 2019. Koncerty w Poznaniu i Warszawie

Alvaro Soler na dwóch koncertach w Polsce. Hiszpański artysta wystąpi 17 maja w Sali Ziemi w Poznaniu i 18 maja w COS Torwar w Warszawie.

Koncerty Alvaro Solera w Polsce będą promować jego drugą płytę „Mar De Colores”, która ukaże się 7 września. Promował ją m.in. hitowy singiel „La Cintura”.

Pochodzący z Barcelony Alvaro Soler cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Jego debiutancki album „Eterno Agosto” z 2015 roku zdążył się już pokryć w Polsce potrójną platyną, a utwory „El Mislo Sol”, „Agosto”, „Animal” czy „Sofia” robiły furorę wśród słuchaczy Radia ZET. Artyście udało się także nagrać wspólnie z Moniką Lewczuk piosenkę „Libre”.

Alvaro Soler w Polsce 2019: BILETY na koncerty w Poznaniu i Warszawie

Bilety na koncerty Alvaro Solera w Polsce w 2019 roku trafią do sprzedaży 5 września o godz. 10:00.

Wejściówki będzie można kupić na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.empikbilety.pl, www.ticketclub.pl oraz sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Organizator koncertów Alvaro Solera w Polsce agencja Go Ahead — przypomina o kupowaniu biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK