Zamknij

Sylwester Marzeń z Dwójką: Alvaro Soler gwiazdą imprezy w Zakopanem!

Redakcja
26.12.2018 17:59
Alvaro Soler
fot. mat. prasowe

Alvaro Soler wystąpi podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Autor wielkiego przeboju „La Cintura” będzie jedną z zagranicznych gwiazd imprezy w Zakopanem. W stolicy Tatr pojawią się także m.in. Zenek Martyniuk, Sławomir i Kajra, Roksana Węgiel, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkiestra, Ricchi e Poveri, duet Al Bano i Romina Power.

Sylwester Marzeń z Dwójką: Alvaro Soler wystąpi w Zakopanem

Alvaro Soler wystąpi podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką – potwierdził oficjalnie Jacek Kurski na swoim Twiterze.

27-letni wokalista to obecnie jeden z najpopularniejszych hiszpańskich artystów. Od kilku lat jego muzyka cieszy się w Polsce ogromnym zainteresowaniem. W trakcie Sylwestra w Zakopanem nie zabraknie na pewno jego wielkich hitów, m.in. „La Cintura”, „Sofia” czy „El Mismo Sol”.

Sylwester Marzeń z Dwójką: kto jeszcze wystąpi w Zakopanem?

W tym roku na scenie pod Giewontem będzie wielu „debiutantów”: — Zawsze marzyliśmy, by wystąpić na Sylwestra w Zakopanem – przekonywali Paweł i Łukasz Golcowie. Dawid Kwiatkowski jest szczęśliwy, że swoje urodziny spędzi w zimowej stolicy Polski z widzami Dwójki. Wspaniały występ z utworem „Anyone I Want To Be” zapewni Roksana Węgiel, tegoroczna zwyciężczyni „The Voice Kids” i Eurowizji Junior 2018.

Na Równi Krupowej nie zabraknie Sławomira i Kajry z przebojem „Miłość w Zakopanem”, króla disco-polo Zenka Martyniuka z hitem „Życie to są chwile”. Oprócz nich wystąpią Marcin Miller z zespołem Boys, Radosław Liszewski z zespołem Weekend, trio z Małopolski Komodo. Podczas Sylwestra Marzeń widzowie Dwójki będą się bawić w rytmach „Ci Sara” i „Felicita” w wykonaniu Al Bano i Rominy Power, „Acapulco” Ricchi e Poveri oraz największych przebojów Thomasa Andersa z legendarnego zespołu Modern Talking. Zobaczymy również: Natalię Szroeder, Sylwię Grzeszczak, Margaret, Papa D, Marcina Sójkę, Michała Szczygła i wielu innych znakomitych artystów.

Imprezę w Zakopanem poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel. O relacje zakulisowe zadbają Norbi oraz Damian Michałowski z Radia ZET. Całość będzie można również śledzić na profilu Facebook „Bądźmy Razem.TVP”, gdzie pojawią się zapowiedzi, relacje, ciekawostki i wiele innych atrakcji.

Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem będą mogli oczywiście oglądać widzowie TVP2. Transmisja rozpocznie się 31 grudnia o godz. 20:00.

RadioZET.pl/PK