Alvaro Soler wystąpi w Warszawie! Gdzie i kiedy?

06.07.2017 12:34

Już niedługo hiszpański artysta przyjedzie ponownie do Polski. Alvaro Soler będzie główną gwiazdą imprezy, która odbędzie się na PGE Narodowym. Sprawdźcie szczegóły.

Alvaro Soler wystąpi w Warszawie! Gdzie i kiedy? fot. Youtube (AlvaroSolerVEVO)

Alvaro Soler wystąpi 23 września w Warszawie. Koncert odbędzie się w ramach imprezy „Roztańczony PGE Narodowy”, na której zagrają także polskie gwiazdy muzyki disco polo. Pojawią się m.in. Akcent, Boys i Weekend.

Koncert Alvaro Solera w Warszawie: BILETY

Wejściówki na imprezę „Roztańczony PGE Narodowy” są już dostępne w sprzedaży. Ceny normalnych biletów rozpoczynają się od 39 złotych. Można zakupić je tutaj.

Wielka popularność Hiszpana w Polsce

Trzeba przyznać, że Polacy mają słabość do hiszpańskiej muzyki. Pochodzący z Hiszpanii Alvaro Soler cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Jego debiutancki album „Eterno Agosto” z 2015 roku zdążył się już pokryć w Polsce podwójną platyną, a utwory „El Mislo Sol”, „Agosto” czy „Sofia” długo nie schodziły z pierwszego miejsca Listy Przebojów Radia ZET. Artyście udało się także nagrać wspólnie z Moniką Lewczuk piosenkę „Libre”, do której teledysk obejrzało w serwisie Youtube ponad 30 milionów widzów.

Jego najnowszy singiel „Animal” to ostatnio jedna z ulubionych piosenek słuchaczy Radia ZET. Ten hiszpański utwór doczekał się też zupełnie innej wersji. Zobacz, jak śpiewa go Alvaro Soler w towarzystwie tylko i wyłącznie gitary.

Niewiele osób jednak wie, że Hiszpan miał do niedawna swój zespół. O jego grupie Urban Lights możecie poczytać więcej tutaj.

QUIZ: Jak dobrze znasz słynne teledyski? Rozpoznaj wideo po jednym kadrze!

QUIZ: Jak dobrze znasz słynne teledyski? Rozpoznaj wideo po jednym kadrze! fot. Youtube (MichaelJacksonVEVO, BritneySpearsVEVO)

RadioZET.pl/PK

Oceń