Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Alvaro Soler znów na szczycie!

Redakcja
14.05.2018 16:49
Alvaro Soler
fot. instagram.com/alvarosolermusic/

„La Cintura” po raz kolejny na 1. Miejscu Listy Przebojów Radia ZET. Najnowszy singiel Alvaro Solera szybko wpadł w ucho naszym słuchaczom. W najnowszym zestawieniu świetnie radzą sobie także m.in. Niall Horan, Filip Lato i Margaret.

To już drugi tydzień z rzędu, kiedy singiel „La Cintura” znajduje się na szczycie Listy Przebojów Radia ZET. Utrzymana w przyjemnym i letnim klimacie piosenka to pierwsza zapowiedź drugiej płyty Alvaro zatytułowanej „Mar De Colores”. Długo wyczekiwany album ukaże się 14 września.

Niall Horan i Filip Lato w górę

Świetnie radzą sobie także utwory „On The Loose” Nialla Horana (3. miejsce) oraz „Halo ziemia” Filipa Lato (4. miejsce). Obie piosenki zaliczyły awanse i są coraz bliżej 1. miejsca.

Spore awanse zaliczyły też single Margaret („In My Cabana” — 7. miejsce) i Baranovskiego („Dym” — 11. miejsce).

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „Dobre myśli” Sylwii Grzeszczak & Libera, „Happier” Eda Sheerana czy „Move To Miami” Enrique Iglesiasa & Pitbulla.

PEŁNE ZESTAWIENIE LISTY PRZEBOJÓW RADIA ZET

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższy piątek od godz. 18:00. Poprowadzi je Marcin Wojciechowski. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT TAYLOR SWIFT W LONDYNIE

RadioZET.pl/PK