Zamknij

Amerykańscy wrestlerzy zaśpiewali na ringu „Shallow”. Nietypowy cover hitu Lady Gagi [WIDEO]

Piotr Krajewski
26.03.2019 16:42
Amerykańscy wrestlerzy zaśpiewali na ringu Shallow nietypowy cover hitu Lady Gagi WIDEO
fot. Youtube

„Shallow” pokochały miliony ludzi na całym świecie. Okazuje się, że filmowa piosenka Lady Gagi i Bradleya Coopera przypadła nawet amerykańskim wrestlerom. Finn Balor i Elias postanowili zaprezentować na ringu cover „Shallow”. Zobaczcie sami, czy poradzili sobie z przebojem z filmu „Narodziny gwiazdy”.

Cover „Shallow” w wykonaniu amerykańskich wrestlerów

„Shallow” doczekało się niezliczonej ilości coverów. Swoją własną wersję postanowili zaprezentować Finn Balor i Elias, popularni amerykańscy wrestlerzy. W trakcie jednego z wydarzeń WWE postanowili wejść na ring i zaśpiewać przed publicznością przebój Lady Gagi i Bradleya Coopera.

W postać Coopera wcielił się Elias. Nie tylko zaśpiewał, ale także zagrał fragment „Shallow” na gitarze akustycznej. Pod koniec nagrania możemy zobaczyć, jak Finn Balor śpiewa fragment wykonywany w oryginale przez Lady Gagę. Nie zdążył jednak zaśpiewać refrenu, ponieważ do akcji wkroczył drugi wrestler.

Parodia „Shallow” od Bad Lip Reading: Chocolate Lagoon

„Shallow” doczekało się nietypowej parodii. Twórcy niezwykle popularnego youtube’owego kanału Bad Lip Reading postanowili sparodiować ten wielki przebój. Podmienili głosy i stworzyli zupełnie nowy tekst, który dopasowuje się do ruchu ust Gagi i Coopera. 

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Zobacz także

RELACJA NA ŻYWO. Treść odświeża się automatycznie co 60 sekund

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK