Zamknij

Amerykański youtuber zakochał się w polskiej muzyce. Jest fanem Dawida Podsiadło! [WIDEO]

Redakcja
13.12.2018 12:38
Brian Velez
fot. Youtube (Brian Velez)

W serwisie YouTube ogromną popularnością cieszą się nagrania, gdzie internauci reagują na piosenki czy teledyski. Znaleźli się też tacy, którzy chętnie poznają polską muzykę. Poznajcie 24-letniego Briana Veleza z Miami. Amerykański youtuber już kilkukrotnie komentował przeboje z Polski. Okazuje się też, że jest wielkim fanem Dawida Podsiadło.

Od wielu lat nagrania z reakcjami użytkowników są niemałym hitem serwisu YouTube. Internauci uwielbiają oglądać, jak youtuberzy z całego świata komentują chociażby jedzenie, piosenki czy teledyski.

Brian Velez to amerykański vloger, którego bardzo zainteresowała polska muzyka. 24-latek z Miami opublikował już kilka filmików, gdzie reaguje na słynne hity z naszego kraju. Na najnowszym nagraniu postanowił skomentować utwory: „Echo” KaeN & Ewy Farnej, „Początek” z Męskiego Grania 2018, „Candy” Quebonafide, „100” Sound'n'Grace & Filipa Lato i „Fiji” Taco Hemingwaya. Youtuber próbował nawet w niezwykle zabawny sposób czytać tytuły piosenek po polsku.

Co ciekawe, Brian poznał głos Dawida Podsiadło w przeboju „Początek”. Przyznał, że jest wielkim fanem polskiego artysty i uwielbia jego wokal. Amerykanin pochwalił też sam utwór promujący Męskie Granie 2018.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK