Zamknij

Miała tylko 13 lat, gdy jej hit podbił Europę. Jak dziś wygląda Amy Diamond? [FOTO]

13.01.2021 13:41
Amy Diamond
fot. Youtube / ILuvPopBands

Amy Diamond jako 13-latka podbiła listy przebojów z hitem „What's In It For Me”. Piosenka szwedzkiej piosenkarki cieszyła się popularnością w całej Europie, również w Polsce. Później młoda gwiazda zniknęła. Jak dziś wygląda i co robi Amy Diamond? Obecnie ma 28 lat.

Amy Diamond zrobiła furorę w branży muzycznej mając kilkanaście lat. Wszystko za sprawą debiutanckiego singla „What's In It For Me”, który sprawił, ze nastoletnia Szwedka stała się rozpoznawalna w całej Europie.

Młodej wokalistce nigdy nie udało się jednak powtórzyć ogromnego sukcesu swojej pierwszej piosenki. Dziś Amy Diamond ma 28 lat. Jak wygląda i co robi szwedzka piosenkarka?

Sarah Connor dziś ma 40 lat. Tak obecnie wygląda zapomniana piosenkarka z Niemiec [GALERIA]

Amy Diamond dziś ma 28 lat. Jak obecnie wygląda autorka hitu „What's In It For Me”?

Amy Diamond, a właściwie Amy Deasismont, rozpoczęła muzyczną karierę jeszcze jako dziecko. W wieku 7 lat pojawiła się w szwedzkim talent show „Smastjarnorna”. Następnie wygrała kilka konkursów dla młodych talentów i wystąpiła m.in. w programie „Summer Mix Megapol Idol”, który wygrała. Niedługo później podpisała kontrakt płytowy.

W 2005 roku ukazał się jej debiutancki singiel „What's in It for Me”, który niespodziewanie osiągnął sukces w wielu krajach Europy. Chwytliwa piosenka zrobiła furorę także w Polsce, gdzie była jednym z największych hitów tamtego roku.

Świetny odbiór utworu sprawił, że kariera muzyczna Amy Diamond nabrała rozpędu. Nastolatka zaczęła współpracować z najpopularniejszymi szwedzkimi producentami. W ciągu zaledwie kilku lat wydała kilka albumów, a w 2010 roku pojawiła się jej płyta z największymi przebojami. Co ciekawe, Deasismont jest najmłodszym szwedzkim artystą, który wydał taki album. Dwukrotnie brała udział w Melodifestivalen, czyli preselekcjach do Eurowizji.

Mimo wielu prób Amy Diamond nie udało się nigdy powtórzyć sukcesu przeboju „What's In It For Me”. Obecnie Szwedka ma 28 lat. Poniżej możecie zobaczyć, jak dziś wygląda Amy Diamond.

Garou dziś. Tak obecnie wygląda wokalista z Kanady, którego pokochały Polki [GALERIA]

Co dziś robi Amy Diamond?

Amy Diamond nie przestaje nagrywać nowej muzyki. W ostatnim czasie artystka zrezygnowała z pseudonimu i zaczęła nagrywać piosenki jako Amy Deasismont.

Od wielu lat Szwedka rozwija także karierę filmową. W 2015 roku swoją premierę miał film „Moja chuda siostra”, w którym Diamond zagrała jedną z głównych ról. Produkcja otrzymała Kryształowego Niedźwiedzia na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie.

28-latka wystąpiła również w kilku głośnych serialach. W 2019 roku widzowie mogli oglądać Amy Diamond w produkcji HBOGosta”.

Kate Ryan skończyła 40 lat. Tak dziś wygląda zapomniana gwiazda muzyki [FOTO]