Zamknij

Amy Grant przeszła operację na otwartym sercu. Pokazała ogromną bliznę [FOTO]

16.06.2020 09:36
Amy Grant przeszła operację na otwartym sercu Pokazała ogromną bliznę FOTO
fot. Matt Baron/BEI/REX/EAST NEWS, Instagram

Amy Grant przeszła poważną operację serca na początku czerwca. Znana amerykańska piosenkarka opublikowała pierwsze zdjęcia po pobycie w szpitalu. 59-letnia gwiazda pokazała ogromną bliznę na klatce piersiowej.

Amy Grant przeszła operację serca. Pokazała ogromną bliznę na klace piersiowej

Amy Grant to wielka gwiazda muzyki chrześcijańskiej. W ostatnim czasie jedna z najpopularniejszych amerykańskich wokalistek tego gatunku miała problemy zdrowotne. Okazało się, że ma poważną wadę serca.

Na początku czerwca Amy Grant przeszła skomplikowaną operację na otwartym sercu. Trudny zabieg zakończył się sukcesem. Po kilkunastu dniach od operacji 59-latka zdecydowała się przerwać milczenie i napisać kilka słów do swoich fanów. Gwiazda potwierdziła, że wraca do zdrowia i pokazała zdjęcia ogromnej blizny na klatce piersiowej.

Miałam nieoczekiwaną operację serca. Takie doświadczenie można porównać do sytuacji osoby niebiegającej, która nagle została zapisana na maraton. Nie chciałam tego, ale musiałam to zrobić — napisała artystka i podziękowała za wsparcie.

Amy Grant jest nazywana przez wielu „królową chrześcijańskiego popu”. Ma na swoim koncie piętnaście albumów studyjnych, które rozeszły się w ponad 30 milionach egzemplarzy na całym świecie. Zgarnęła aż sześć prestiżowych nagród Grammy. Ma także swoją gwiazdę w słynnej Hollywoodzkiej Alei Sław.

RadioZET.pl/cnn.com